Příspěvky uživatele - Evik2424

Je tato květina trvalka?, 5.9.2018 Obsahuje fotku
Květina byla prodána jako vřesovištní podzimní rostlina, název nebyl uveden, připadá mi jako nějaká dužnatá rostlinka. 
Určení hezké trvalky, 12.6.2017 Obsahuje fotku
Prosím o pomoc při určení trvalky, která kvete v současné době. Je velmi odolná, roste prakticky na jakémkoliv stanovišti. 
Jde o letničku nebo trvalku a jak se jmenuje?, 30.9.2016
Děkuji, takže zřejmě by se musela přes zimu uchovávat doma nebo sehnat semena. 
Jde o letničku nebo trvalku a jak se jmenuje?, 29.9.2016 Obsahuje fotku
Ráda bych pěstovala tuto rostlinu, ale nevím, o jakou jde.
Skvrny na listech třešně, 13.9.2016 Obsahuje fotku
Na mladé třešni se letos objevily skrvny(viz obrázek). Podle mne nejde o skvrnitost listů, o které se často hovoří v diskuzích. Prosím o informaci, zda by to mohlo být špatným stanovištěm nebo nezvyklými horkými dny, které jsou nyní. 
Neznámý škůdce na jehličnanu, 1.5.2015
Ano, rez hrušňová to zřejmě bude, to mne nenapadlo. Bohužel v sousedních zahradách jsou jak hrušně tak i jalovce, takže likvidací mých mnoha jalovců asi nic nevyřeším, hruška bude stejně napadena a protože je hodně stará a vysoká, je i její ochrana... celý příspěvek >
Neznámý škůdce na jehličnanu, 1.5.2015 Obsahuje fotku
Na dvou jehličnanech se mi objevil neznámý škůdce, který vypadá jako hnědý gel (tuhý rosol)- viz obrázek. Prosím o radu, jak se ho zbavit. 
Borovice - škůdce nebo choroba?, 15.8.2010
Na desetileté borovici osinaté začaly hromadně hnědnout jehlice a objevily se hnědé drobné válečky. Podle různých diskuzí se mi zdá, že jde o ploskohřbetku. Nevím ale, jak se proti této chorobě bránit, objevila se i na další borovici. Děkuji za... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika