Příspěvky uživatele - zdenek64

Somerset Seedless, 16.10.2014 Obsahuje fotku
Zdravím, tak letos se Somerset opravdu "pochlapil" a chuť pro mě a všechny co ochutnali výborná, stává se z něj moje nejoblíbenější odrůda spolu s Vostorgem Muskatnym.
Velke listy vinica, 16.6.2012
Opravdu hodně velké listy oproti ostatním odrůdám má např. Frankovka ale určitě nebude jediná, chtělo by to určitě nějaké foto.
Poškozené listy. Plíseň?, 1.5.2011
To plíseň určitě nebude, já bych si tipnul vlnovník, halčivec nebo podobná zvěř...
Ochrana rašící révy před májovými mrazíky, 1.5.2011
No vzhledem k tomu že se jedná o cca dvě ranní hodinky tak pro pár hlav to opravdu není špatný nápad, pokud je dostupná el.síť. Ale asi to nebude chtít moc hrotit, myslím že nic hrozného a vyjmečného oproti jiným rokům to snad nebude.
Proč réva neobrůstá?, 1.5.2011
Zdravím, takhle těžko někdo poradí to je málo informací. Chce to napsat pokud možno odrudu, umístění např. jižní strana u zdi apod. druh půdy, nadmořská výška a popřípadě foto keře by taky neuškodilo, potom se dá třeba něco poradit nebo... celý příspěvek >
Somerset Seedless, 24.4.2011
Zdravím, letos budu teprve sázet zakořeněné řízky samozřejmě taky od Bred_ika, díky. Takže založení vlákna vřele vítám n.v.200m.
Pěstování révy v 19. století, 12.3.2011
Dobrý den, i já se připojím s poděkováním, krásná publikace.
Co Vaše réva? (rok 2011), 30.1.2011
Taky jsem Vostorg zkoušel a s tím samým tedy nulovým výsledkem... Letos chci zkusit větší množství řízků aby byla větší šance. Ale zase na druhou stranu má člověk jistotu že je to opravdu Vostorg, komu koření podezřele ochotně bude mít s největší... celý příspěvek >
Škůdci révy vinné, 22.9.2010
Ano lze např. pytlíky z bílé netkané textilie nasazené na hrozny.
Arkadia, 15.8.2010
Vylamováním zálistků (fazochů) se podporuje růst hlavního letorostu. Pokud není dlouhý výhon zapotřebí zálistky ničemu nevadí ale pokud se odstraňují je lepší to dělat pokud nejsou moc silné a jdou lehce tzv. vylomit rukou v tomto případě je vzniklá... celý příspěvek >
Prosba určení odrůdy, 15.8.2010
Děkuji za reakci, čekal jsem jestli se ozve někdo kdo ji pěstuje a potvrdí totožnost.
Arkadia, 15.8.2010
Dobrý večer, tak přesně tomuto se říká "mít dar předat informaci", perfektně vysvětleno zrovna u řezu révy to není jednoduché. Děkuji za sebe a věřím že i za ostatní.
Prosba určení odrůdy, 13.8.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, takže zasílám foto listů a vrcholu letošních sazenic pravděpodobné čabaňky.
Prosba určení odrůdy, 12.8.2010
Takže si myslím že by to mohla být s tou Čabańskou perlou trefa do černého, podle tohoto to vypadá přesně ale pro změnu tady mi vůbec nesedí tvar listů. Ještě zítra dodám foto listu a vrcholku z mých sazenic a rozhodne asi chuť slíbeného hroznu,... celý příspěvek >
Prosba určení odrůdy, 11.8.2010 Obsahuje fotku
Předem děkuji za odpovědi. Co se týká upřesňujících informací co vím keř je dost starý pokusím se zjistit alespoň řádově, vím že paní které patří ničím nestříká takže předpokládám že náchylný na choroby nebude. Dříve prý stál hned vedle keř nějaké... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika