Příspěvky uživatele - centsm

Sekačka Stiga Colector 46S - opět kolísání otáček při volnoběhu, 6.11.2016
Mě na fréze Stiga odešla svíčka po měsíci provozu. Nevím, co používáte za aditivum, ale s kvalitou benzínu si nedělejte iluze. I čerstvý benzín od čerpačky, kde měsíc ležel v nádrži, může zapříčinit kolísání otáček. Sám jsem nikdy benzín nefiltroval... celý příspěvek >
Sekačka s motorem B&S 675, 14.7.2016
Každý 4T motor má odvětrání klikové skříně, které většinou vede do sání motoru. Při vysokém tlaku ve skříni se olej dostane do sání. Vidím 2 možnosti. 1) Mnoho oleje v motoru - např. namontovaná měrka z jiného motoru. Nezkoušel jste vypustit olej a... celý příspěvek >
Tera Vari - orba, 4.11.2015
Emulse se v karburátoru nenachází, ale emulzní trubice ano. Viz na př.: Karburátor - hlavní systém, volnoběh
Tera Vari - orba, 4.11.2015
Výpočet emulzní trubice karburátoru byla jedna z otázek v předmětu motory už tuším na střední škole. Pravda, už je to hodně dlouho.
Motor Vari houpá při startu, 1.11.2015
Motor Honda mě před lety dělal to samé. Nedovírala klapka sytiče. Ještě jsem přidal na bohatosti směsi. Citlivý motor může mít problémy již s měsíc starým benzínem, díky biosložce.
Serizeni motoru stare sekacky, 4.7.2015
Z popisu není jasné, zda motor běží trvale na volnoběh (...4 sekundy jede pravidlne... na volnobeh jede pravidlene...). Co můžete udělat snadno: Nová svíčka a kontrola fajfky a kabelu. Kontrola "chcípáku" -  nezhasíná samovolně motor? Jestli je... celý příspěvek >
Honda GX35, 20.6.2015
Výrobce by určitě rád doporučil E85, protože s ním dostane vyšší výkon, krouticí moment a lepší emise, ale musel by přestavět karburátor a nebylo by možné použít N95. E85 pomaleji hoří - projevuje se to jako chudá směs. Vzrostla by spotřeba o 10-15%... celý příspěvek >
B&S series 450 olej natekl do válce, 3.5.2015
Zkontrolujte, zda není zbytek oleje v karburátoru, v odsávání klikové skříně (do sání) a ve výfuku. Nejlépe vyfoukat stlačeným vzduchem. Po několika pokusech by měl motor zůstat v chodu. Může se stát, že motor znovu nenaskočí, protože bude svíčka od... celý příspěvek >
Uchycení unašeče na klikové hřídeli motorové sekačky, 24.4.2015
Mám tu samou sekačku i unašeč. Nový jsem koupil v servisu Mountfieldu, ale původní s ustřiženými výstupky a jen s dotaženým středovým šroubem jsem používal několik let, aniž by se nůž pootočil. Výstupky jsem utrhl, když jsem najel do kusu dřeva.... celý příspěvek >
Drtička větví, 4.11.2014
Ono je to jednodušší. Jedná se o 10 let zanedbanou velkou zahradu, kterou koupil syn. Staré stromy rostly do nebe, byly v malém sponu. A půda je tam jílovitá (na cihly dobrá). Proto ten kompost, aby se docílilo alespoň trochu přijatelné půdy. Protože... celý příspěvek >
Drtička větví, 2.11.2014
Na této zahradě bude chybět mnoho kompostu a mulčovacího materiálu. Proto drcení.
Drtička větví, 1.11.2014
Připojím praktickou zkušenost z minulého týdne. Likvidoval jsem část ovocného sadu. Pokácel jsem 8 starých stromů - jabloně, hrušky, třešně a meruňky. Vše o průměru 5 a méně cm šlo do drtiče, ostatní na polínka. 3 dny kácení, úklid dřeva a příprava... celý příspěvek >
Poradí někdo jak nastavit měřič otáček a motohodin?, 30.10.2014
Není třeba studovat návod. Všechny 4T jednoválce v zahradní technice "pálí" každou otáčku. Druhá jiskra jde do výfuku. Přesně jak píšete, kvůli jednoduchosti. Proto je jedno, zda měříte 2T nebo 4T. Sice snímáte jiskru, ale zajímají Vás otáčky.
Rozdiel medzi tvarom silonu do vyžínača, 17.10.2014
Matematika trochu kulhá kvůli výrobcům. Mám strunovku na prům. struny 1,4mm. V běžných obchodech kolem nás seženu buď 1,3 nebo 1,6mm. Nedávno jsem konečně koupil v MF 1,4. A protože rychle ubývala, tak mě napadlo měřit. Struna 1,4 z MF měla prům.... celý příspěvek >
Stabilizátor paliva, 14.10.2014
Řeším to jinak. Kupuji do 10l kanystru a pokud asi po 3 měsících něco zbude, tak to dám do auta a kanystr znovu naplním. Auto si s 3 litry v 55ti litrové nádrži poradí.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika