Příspěvky uživatele - Tomáš T.

Dolmar MS 4510 nebo Solo 154?, 22.9.2011
Děkuji za všechny reakce. Ještě by mne zajímalo srovnání spolehlivosti (pokud to lze). To beznářaďové upínání řídítek se mi zdá jako výhoda. U mého starého Stihlu ho mám a často ho využívám.
Dolmar MS 4510 nebo Solo 154?, 21.9.2011
Dobrý den, rozhoduji se mezi Dolmar MS 4510 a Solo 154. Rád bych věděl, Vaše názory na uvedené modely a Vaše zkušenosti. Děkuji.
Švestka stará 5 let opět nepokvete, 14.7.2011
Dobrý den, zajímalo by mne, jak hluboko, v jaké výšce provést zářez a taky jestli pilkou, nebo nožem a v které roční době.
Sachs dolmar 119 - porucha, 1.11.2010
Kdyby se vytvářel podtlak, tak by přestávala jet během provozu. Nechce nastartovat po vypnutí.
Sachs dolmar 119 - porucha, 1.11.2010
Dobrý den, přicházím s prosbou o Vaše rady a názory. Kolega z práce vlastní Sachs Dolmar 119 a tato pila má následující problém a to již několik let (co on pamatuje..) Pila jde normálně nastartovat a funguje normálně. Když ji vypne, tak nejde hned... celý příspěvek >
Práce s křovinořezem, 28.8.2010
Taky seču pod stálým plynem, ale ne vždy pod plným (podle podmínek). Ještě jsem někde četl kromě toho co uvedl J.S., že když se přidává plyn jen při záběru a při pohybu zpět se ubírá, tak se motor nestíhá chladit. Ten čas běhu bez zátěže mu tak prý... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika