Příspěvky uživatele - rosalinda

Železitá voda ze studny, 19.8.2010
Dobrý večer, píšete, že máte bazén napuštěný městskou vodou z řadu, ale my bohužel na chalupě takovou možnost nemáme. Není voda na pozemek přivedená. Když nám před třemi lety montovali od Mountfieldu bazén, doporučili nám dovozce vody. Cisterna 6m3... celý příspěvek >
Pařezy - jak je zlikvidovat a pochutnat si, 18.8.2010
Tak jsem si pročetla všechny rady a vzpomněla jsem si jak jsme asi před čtyřmi roky řešili tem samý problém. Pařez byl po borovici, která mám už skoro bořila chalupu. Neměl sice 180 cm v průměru, ale i tak to byl velký problém. Zkoušeli jsme všechno... celý příspěvek >
Růže asi zplaněla, 18.8.2010
Moc děkuji za všechny příspěvky. Všechny tři růžičky jsem sázela ve stejnou dobu, zalévala i hnojila stejně, tak mi bylo mi divné, že by ostatní kvetly a jedna ne. Tak jsem na vaši radu odhrnula zem u kořene a zjistila, že jsem ji opravdu uřízla moc... celý příspěvek >
Růže asi zplaněla, 18.8.2010 Obsahuje fotku
Dobrý večer, prosím o radu.  Vloni jsem zasadila tři růže, letos začaly kvést, ale jedna po odkvětu asi zplaněla. Mám ji ostříhat, nebo snad vykopat a vyhodit? Nemám zkušenosti, jsem začátečník. Děkuji za rady.
Řasa v bazénu, 16.8.2010
Dobrý večer, máme bazén třetí sezónu. Když nám Moundfield bazén instaloval, doporučil nám dovozce vody. Ten nám naúčtoval za jednu cisternu 6m3 3 tis. Kč. Při objemu bazénu 30m3 jsem se dost vyděsila. To by nás stála voda snad víc než bazén. Další... celý příspěvek >
Čím zalepit solární panel, 16.8.2010
Děkuji za radu, zatím jsme to zalepili záplatou, kterou se lepí duše na jízdní kola. Zatím to drží a voda teče do bazénu krásně teplá, takže se stále koupeme. Snad to vydrží. Kdyby ne, zkusíme ten silikon. Ještě jednou díky.
Čištění filtrace, 1.8.2010
Dobrý večer, moc děkuji za odpověď.
Čištění filtrace, 30.7.2010
Dobrý den, pane Debnare.  Moc děkuji za odpověď. Vodu měnit nebudeme, i když není jezírko velké, má asi 8m3, ale stejně by to byla strašná práce. A jak píšete, nebylo by to asi nic platné. UV lampu nechám zkontrolovat a s čištěním molitanů to... celý příspěvek >
Čištění filtrace, 30.7.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den pane Hrkale. Moc Vám děkuji za odpověď. Tak zanešený filtr, jako na Vašich fotografiích,  jsem opravdu nikdy neměla. Hned, jak se na něm usadila nějaká nečistota, tak jsem ho poctivě proprala. To byla asi ta chyba. Teď nebudu tak... celý příspěvek >
Čištění filtrace, 30.7.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu, jak často se mají čistit molitany ve filtraci. Mám tříkomorovu filtraci 16000 s UV lampou 11W. Pod molitany jsou takoví "ježci" z umělé hmoty. Molitany čistím asi jednou za týden a tak jednou za 14 dní propláchnu celou... celý příspěvek >
Jak přesadit lekníny, 28.7.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu jak přesadit lekníny. Vloni jsme založili zahradní jezírko a kromě jiných rostlin jsme zasadily 2 lekníny. Měly asi 2 až 3 květy a skoro každý den kvetly.  Letos se krásně rozrostly, měly každý po 15-ti poupatech, ... celý příspěvek >
Čím zalepit solární panel, 27.7.2010
Dobrý večer, prosím o radu, čím zalepit solární panel. Při instalaci jsme ho asi nečím prorazili a teče z něj voda. Když byla velká vedra, tak jsme ho prostě odpojili a nepoužívali. Ale teď by se teplejší voda docela hodila. Děkuji za rady.
Ph mínus, 24.7.2010 Obsahuje fotku
Já používám také na snížení pH tekutou kyselinu sírovou v lahvích (1litr asi 40,- Kč) a pro doplnění chloru tekutý chlornan sodný (10 l kanystr kolem 200,- Kč).Kupuji ho v Inchemě v Horních Počernicích.  Dříve jsem používala tablety a všelijaké... celý příspěvek >
Fotogalerie zahradních jezírek, 24.7.2010
Konvalinko, to je tedy opravdu krása. To máte určitě i na koupání. U takového jezírka je to příjemný relax. Je super, že nemusíte mít filtraci a máte tak nádherně čistou vodu.
Fotogalerie zahradních jezírek, 24.7.2010
Dane, to je opravdu nádhera. Není co dodat.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika