Příspěvky uživatele - Honzi

Houby v trávníku, 2.6.2011 Obsahuje fotku
Už druhým rokem mám v novém trávníku na zahradě spoustu drobných hub (viz. obrázek). Vypadá to jako špička trávní, ale nelíbí se mi hnědé lupeny. Nepozná je někdo? A hlavně jak se jich mám zbavit (herbicid nepomáhá)?
Přemnožené vosy, 13.9.2010
Taky zdravím z kladenska. Letou jsou vosy opravdu problém. Velmi rádi jíme na terase našeho RD, ale letos zhruba od poloviny srpna nás napadají doslova invaze vos. Jakmile nachystám jídlo na terasu, okamžitě přilétne tak 10-15 vos - nedá se venku... celý příspěvek >
Vhodné sazenice pro živý plot, 3.8.2010
K paneláku doporučuj tak jedině tůje, ale stejně i ty musíte zalévat. Většina ostatních je buď opadavých nebo jedovatých a to vy nechcete. Krásné jsou bobkovišně - jedovaté, není špatný ptačí bob - opadavý, tis je také hezký, ale dost drahý a pomalu... celý příspěvek >
Přechod z klasického grilu Weber na plynový?, 3.8.2010
Ahoj, my jsme vloni přecházeli z klasického na plynový a jsme max spokojeni. Zvolila jsem zpočátku levnější - campingaz Rancho super. Celou sezónu je na terase (i v dešti). Grilujeme stále - tak 2x - 3x týdně. Lehce se zapne, reguluje a maso je... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika