Příspěvky uživatele - 230.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malé jezírko bez komárů, 18.7.2011
Pokud si dáte do jezírka karásky, přežijí všechno. Dokonce i letní oteplení a tím i úbytek kyslíku, nebo zimní promrznutí až na dno. V nepříznivých obdobích se jim prostě zpomalí metabolismus a je to. Podobně tvrdá ryba je i lín, ale karásek je nej.
Acer palmatum Summergold, 22.9.2009
Mam ho umistěný na ne úplném úžehu a přesto dochází ke spalování listů. I když je tedy uváděno že snese plné slunce- je to přeci jen javor
zalévání, 23.3.2009
Děkuji, už zas budu bez obav zalévat
zalévání, 19.3.2009
Chtěla bych se zeptat, zda mohu používat k zalévání zeleniny dešťovou vodu nachytanou do sudu ze střechy pokryté vnlnitým eternitem (hodně se používal na sřechy v 90 letech) Někdo tvrdí, že je škodlivý. Tak by mě zajímalo zda je to pravda. Děkuji za... celý příspěvek >
Suché thuje - dá sa to zachrániť?, 4.7.2008
Nevím, jak dlouho ty thuje v podkroví byly, ale jestliže jsou suché, není žádná šance. Než se trápit, je nejlepší si pořídit nové. A jak napsal kolega... vzít si ponaučení.
WC na zahradě jak na to?, 1.7.2008
Pokud se nechcete "zdržovat" s vymýšlením, dají se koupit i hotové (různé markety a specializované dřevo obchody.
aloe vera, 1.7.2008
Manželka ji koupila od Starkla, zdravá rostlina.
Katalpa - který druh?, 25.6.2008
Nic si z toho nedělejte, ani z toho smazaného příspěvku, ani z té "klasické" katalpy. I ta se dá s citem tvarovat, mám Catalpa x erubescens "Purpurea" šla mi moc do výšky, na podzim jsem ji s obavami částečně snížil a... celý příspěvek >
Dřevitá pivoňka - zakrnělé listy, 25.6.2008
Zaschlá poupata - to může být zapříčiněno i plísní. Doporučuji postřik nějakým protiplísňovým přípravkem. Zaschlá poupata odsřihněte a spalte. Stejně tak se vyplatí během sezóny kotrolovat a likvidovat napadené listy (hnědé skvrny). Každopádně po... celý příspěvek >
Dřevitá pivoňka - zakrnělé listy, 25.6.2008
Rašelina asi opravdu není to pravé, ale už se stalo. Hlavní, co potřebujete, je trpělivost. Letos nečekejte od pivoňky žádné zázraky, když se zadaří, příští rok máte květy. S citem přihnojte, ze země NEVYNDAVEJTE, pivoňky nemají takovéhle manipulace... celý příspěvek >
Kořeny šeříku, 24.6.2008
Šel bch klidně na 60-70 cm... pokud chcete mít klid
Co je to za keř?, 24.6.2008
Tak mě pan Stanislaw předběhnul, jasně, to je Kolkwitzia!http://www.garten.cz/e/cz/468-kolkwitzia-amabilis-pink-cloud-kolkvicie-krasna/ Daří se dobře, žádná zvláštní péče...
Mirabelka Malvazinka a Nancyská, 11.4.2008
Tak ještě jednou dík za rady, Zolone už mám, jak okvětní lístky opadají, jdu do toho.
Mirabelka Malvazinka a Nancyská, 7.4.2008
Dík za radu, srdce mi nedalo ji zlikvidovat, postříkám!
problém motor Briggs Stratton 15,5 HP, 12.3.2008
Je možné,že je špatně nastavena bohatost směsy, čemuž svědčí světlé svíčky a houpání otáček (MOTOR SI neustále přidává a ubírá, může i střílet do vejfuku). Na mém modelu se to dá snadno seřídit šroubkem pod plovákovou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika