Příspěvky uživatele - 96.45

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melounoviště 2009, 11.6.2009
Wau! :-o Tak to je odrůd! Pak musíte napsat všechny zkušenosti. Moje nadmořská výška (550) mi dovoluje pěstovat melouny pouze ve skleníku v menším množství. Letos mám Jánošíka, Crimson sweet a Lajko II, měl jsem v plánu z každé jednu pravokořenou... celý příspěvek >
Roubovaný meloun, 31.3.2009
Za příčestí minulé s měkkým i se Vám srdečně omlouvám a červenám, ovšem jsou to "ti moji kluci melounovití", tudíž je tam správné i měkké! A když už jsme u toho pravopisu... po tečce se ve větě udělá mezera. ;-) Apropo nemohu nikde sehnat... celý příspěvek >
přesazení rododendronu, 8.12.2008
Také bych se toho nebál - přesazovali jsme vzrostlou, asi 10letou azalku - s pořádným balem a roste suprově. ;-) Mita
Roubování okurek, 14.11.2008
Zapomněl jsem podotknout, že rostliny pěstuji ve skleníku (600m.n.m.), zálivka tudíž pravidelná, s Fusariem jsem se zaplaťpánbůh zatím nesetkal. ;-) Mita
Roubování okurek, 14.11.2008
Též jsem od roubování ustoupil - po roubování se růst mírně zpomalil - neroubovaní vrstevníci dříve plodili - okurky dosáhli až! 33 cm délky, váhu si již nepamatuji. Ovšem nikoli na roubovaných rostlinách! Plíseň je zklátila všechny ve stejný čas -... celý příspěvek >
Roubovaný meloun, 14.11.2008
Letos jsem také poprvé rouboval melouny - dělal jsem to poprvé a chytli se bez jakýchkoliv problémů (3rostliny). Oproti rostlinám neroubovaným rostou zpočátku pomaleji, ovšem později vše doženou. Růst byl velice bujný, až extrémně bujný, avšak... celý příspěvek >
Taxodium a Metasequoia, 31.10.2008
Apropo, jak je to s výsevem, resp. množením metasekvoje? Četl jsem něco ořízkování... asi standard bylinné řízky u dřevin?!, ale co se týče zralosti semen a jejich výsevu... nikde nic. Poraďte prosím. M.
čarověník na vrbě?, 17.10.2008
Připojte foto, zní to zajímavě! Mita
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika