Příspěvky uživatele - 10.232

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
motor jikov, 25.11.2008
Já ji dal a dobrý.
motor jikov, 24.11.2008
Těsnění pod hlavou žádné není, je to těsněno labyrintem na hlavě.
Motor jikov 1433, 13.11.2008
Dnes jsem to vyřešil, koupil jsem novou zapalovací cívku a jiskra na svíčce je dobrá.Proměřil jsem odpory obou vinutí na obou cívkách a byl tam rozdíl na sekundárním vinutí.Na té staré byl o desetinu menší.
Traktor (mini) pro drobného zemědělce - poradíte?, 8.11.2008
Zetor 25 nedoporučuji kvůli jinak vyvedenému hřídeli náhonu, výkonově a spolehlivostí by stačil.Spíš by byl lepší 3011 nebo 4011,ale ty už jsou dražší.50 Super by také vyhovoval pořizovací cenou.Chce to skouknout inzeráty, ale silnější traktor... celý příspěvek >
Motor jikov 1433, 26.10.2008
Mám podobný problém.Mě motor sice jiskru hází, ale nechytne pokud neudělám odtrh na svíčce 0,3-0,4mm.Myslím si, že cívka dává menší napětí.Mám zapalován s kladívem.Primární vinutí jsem měřil při seřizování předstihu a bylo 1 ohm.VN jsem neměřil,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika