Příspěvky uživatele - 241.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
LED osvětlení nebo klasika, 29.11.2009
Dobrý den, děkuji všem za rady. Okolo cesty dám asi klasiku a na ostatní LED. Jarda
LED osvětlení nebo klasika, 27.11.2009
Dobrý den, žádám o radu. Chci sloupkové osvětlení na příjezdovou cestu a parkoviště před domem a nevím, zda by stačilo osvětlení LED osvětlením, nebo dát raději klasické žárovky. Sloupky cca 40-60 cm. Nikde nedokázali ukázat intenzitu LED světel.... celý příspěvek >
Za kolik prodat slivovici, 10.10.2009
To ano, ale nesmí být ve sklenici, ale v sudu.
Ještě jednou základ pod domek, 30.7.2009
Chystám se stavět menší altán 5x5m  /uzavřený, část na nářadí a část na posezení, gril atd./. Chci udělat zemním vrtákem díry,/cca do 70 cm/-vždy do rohu a prostředku stěny. Díry zalít betonem a navrch dát kovové patky na sloupky. Zbytek základu... celý příspěvek >
Spolehlivost, efektivnost traktorku Starjet, 1.6.2009
Ano Starjet má sekací zařízení hnané zubatým řemenem.Kupodivu mému sousedovi se onen řemen ještě za 4 roky nepřetrhl. Pokud by se to snad stalo tak stojí cca 1.500,-  Kč.  Vy ještě sekáte se sekačkou, která má sečení hnané hladkým řemenem?... celý příspěvek >
Spolehlivost, efektivnost traktorku Starjet, 1.6.2009
No já mám Tuff torq 46.Nepočítám s tím, že bych něco většího tahal a ani uzávěrku nepotřebuju. Já jsem chtěl hlavně motor Vanguard a klasická ložiska.Excellent má tuším Intek a kluzná ložiska.Na Excellenta dělá příslušenství    Rykov... celý příspěvek >
Spolehlivost, efektivnost traktorku Starjet, 31.5.2009
Zdravím, tak to musím ozkoušet, to mne fakt nenapadlo měřit. A to sekám i sad okolo stromků.  Jednu stranu u stromu vezmu popředu a druhou coufám. Spíš si dávám bacha na to abych se nepraštil o větve. V nabídce je také Starjet Excelent. Ten se... celý příspěvek >
Spolehlivost, efektivnost traktorku Starjet, 30.5.2009
Jo na Karsit jsem se také díval, dokonce jsem měl domluveno u jiného prodejce, že mi to prodá za prodejcovskou cenu, ale vybral jsem sice dražší Starjet, ale s /doufám/ lepším motorem. Do Jaroměře, kde je dělají, nebo do jejich podnikové prodejny a k... celý příspěvek >
Spolehlivost, efektivnost traktorku Starjet, 30.5.2009
Zdravím Venco, já jsem pátral dost dlouho a nakonec jsem opravdu na internetu nenašel levněji než v kamenné prodejně. Mám pár km od domova autorizovaného prodejce. Ten má na netu také oficiální ceny, ale skutečnost je jiná.  Např. trakturek za... celý příspěvek >
Spolehlivost, efektivnost traktorku Starjet, 30.5.2009
Starjet mám, ale pouze cca 1 měsíc. Motor Vanguard. 18 HP.Sekám asi 2000 metrů. Většina menší svah. Zatím v pohodě. Autorizovaný servis nedaleko, možno dokoupit dostatek příslušenství. Pokud mohu radit, tak nedejte na ceny na internetu, ale volejte... celý příspěvek >
Zahradní traktor 2 válce a cca 20 koní, 27.5.2009
Omlouvám se, jde o Starjet 102. Překlep.
Zahradní traktor 2 válce a cca 20 koní, 27.5.2009
Po zkušenostech u známých bych nešel ani do jednoho. Nyní jsem kupoval Starjet 108 Vanguard 18 HP za 89.tis a zatím spokojenost. Ale zdůrazňuji, že ho mám chvilku. Dostupný servis, kvalitní motor, dobré ovládání. Nebo je za ty peníze Starjet... celý příspěvek >
Aký menší ale kvalitný záhradný traktor?, 30.4.2009
Starjet 18HP Vanguard 102cm-má vše co chcete-89.000,- Kč
Zahradní traktůrek Castel Garden a problém s hydrostatem, 28.4.2009
A co takhle zavolat do Jičína a zeptat se výrobce, kde má autorizovaný servis? To by nešlo. Nebo hledáte nejlevnějšího "Lojzu", který Vám to opraví na koleně ve stodole? Omlouvám se všem Lojzům, Alousům atd.
Výměna pístního kroužku - Oleo-mac, 31.3.2009
Ještě jednou říkám, že jak jsem pilu na podzim uložil, tak jsem na jaře vzal a řezal. Máte s tím problém, protože se jednalo o pilu Oleo-mac?
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika