Příspěvky uživatele - 178.245

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna 40, 18.8.2011
já pracoval 21let jako dřevorubec, začínal s různýma znač.mot.pil (homellite, stihl.solo, jonsered apd.) skončil jsem u Husqvarny všech výkonú a vývojových řad. ted doma vlastním hobby Husqvarna 40. Mém ji taktéž již 15.let, dělal jsem výškové... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 12.11.2008
Pro pana Radka, za 1.)boční napínák je hodně ožehavé téma:) za 2.)optimálně nastavený karbec by neměl mít šrouby vyšroubovaný až do nebe.A za 3.)taky mě štvou dodací lhůty.No a na ty plomby se poptám.A to je vše.Jak jsem napsal výše, nejsem mluvčí... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 12.11.2008
No a jsme u toho, o co jsem se snažil.A to, že není špatný celý M, ale je to jenom o lidech, co v něm pracují.Někdo líp, někdo hůř.Ale házet nás všechny do jednoho pytle byla pro mě trochu urážka.A tak jsem se ozval.Ale to je asi všude Pane... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 11.11.2008
Pane, jestli máte pilu 947,tak Vás můžu ujistit, že štelovací šrouby na karbecu sou zaplombované, nebo udělané tak, že jdou pootočit jen o půl otáčky.Také seřízení v dílně, která je 300 m nad mořem je jiné, než u Vás na chatě, která je 650.Pilu si... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 11.11.2008
Važte slova pane x207.2.Beru Vás jako anonymního hrdinu.Nebo si myslíte, že takové lidi vidíme na servisu rádi? Zaměstnanec M
Oleo-Mac 746T, 11.11.2008
Pan Radek to řekl výstižně, nelze k tomu nic dodat. Zaměstnanec M
I toto je Mountfield, 11.11.2008
Pro hosta x4.243 Semiletá záruka funguje.Nebo Vám uznají někde po třech letech zapalovací cívku na záruku?Je potřeba si říct, že hodně zákazníků si plete záruku se životností, či opotřebováním dílů.A když tak tady vychvalujete značky HQ a SH, tak... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 6.11.2008
Jak to tady tak čtu, tak bych měl okamžitě zítra dát výpověď, protože mi svědomí nedovolí pracovat v takové firmě, která okrádá své zákazníky tím, že je klamavou reklamou přivábí k sobě, prodá jim něco hodně drahého a pak se jim vysmívá v servisu,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika