Příspěvky uživatele - 207.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stevia rebaudiana (cukerná), 1.8.2015
Dobrý den, také jsem zkoušela vypěstovat stévii ze semen. Zakoupila jsem v odborné prodejně semínka -  8 ks za 40,- Kč -. Klíčila dlouho, některá nevzešla vůbec. Nakonec zbyly 3 sazeničky, ze kterých se ovšem vyklubaly kopretiny!!! Velký... celý příspěvek >
Jaky plot do vybehu pro vietnamske prase, 27.6.2014
Dobrý den, ja jsem si dvě prasátka pořídil v březnu.Plot jsem měl uzlíkovy 1m.Dolu jsem zapíchal kari sítě 10x10 50cm vysoký.Podhrabávat se už nepokoušely, ale občas mi to přeskočily.Tak jsem okolo celího plotu natáh paropropustnou folii na střechy a... celý příspěvek >
Vietnamské prase - zkušenosti, 19.10.2013
Mam asi jenom 650 malich stromku, jsou to zatim metrove proutky.na jare tak 100m2 oplotim a selatka tam soupnu a uvidime jestli je budou ozirat.Diky moc 
Vietnamské prase - zkušenosti, 18.10.2013
Dobry den, mam dotaz.Mam zasazeny topoly na zahrade a myslel jsem, ze by mi mohli prasata spasat travu mezi stromy.Myslite, ze by mi okousavali i topoly? Moc dekuji Bazant
Motorová pila Oleo-mac, 12.11.2008
Nejspíš jsem to přehnal a špatně vyjádřil s obvinování, že jí nastaví tak, že se do roka zadře. A proto se všem omlouvám, ale mám takovou zkušenost, že je fakt to, že když jsem byl na bezplatným servise, tak jsem tam musel jít znova, jelikož mi jí... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 11.11.2008
Takových chytráků je tady spoustu, co si hrajou, že všemu rozumí, ale stejně nic neumí. A to tim lidem v moutfieldu v životě nikdy nedokážete, protože se to ani nedá, ale vím o čem mluvím. Víte, akorát jste nepochopil v čem je ta podstata. To... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 11.11.2008
občas i ta nejlepší firma udělá zmetek! je pravda kdyby si to koupil někde v jiné prodejně kde jsou trochu solidní lidi tak to vymění, ale mountfield je prostě svině. Nejlepší je koupit tam pilu a vůbec tam nechodit na servis, protože oni jsou tak... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 11.11.2008
Já sem si koupil oleo-mac 947 a mám jí přes rok a jsem sní velmi spokojen, zatím nebyla žádná závada. S benzínem mi to vydrží taky dost dlouho a s olejem také. Poku se kní chováte dobře tak by se sní nemělo nic stát.Ale nedoporučoval bych chodit na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika