Příspěvky uživatele - 40.221

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
jak se zbavit mšicí na ibišku, 11.11.2008
"To ví přeci každý tvor, na mšice je Pirimor" -už se zase vylepšený 1-2 roky prodává. Vezměte ibišek ven nebo na balkon a postříkejte ho tam, když nechcete chemii do bytu. M.R.
Jakou vybrat popínavku, 11.11.2008
Asi ano. Ale je úžasný, ne? A byl v době květu plný včel. M.R.
komáří larvy - likvidace, 11.11.2008
Nevím, co vydrží ryby v jezírku, s tím nemám zkušenost. Ale do sudů s vodou občas kápnu-opravdu pouze kápnu-trochu Sava. Možná je to fuj, ale lepší než mít štípance, v horším případu např. boreliozu.  Na larvy to zabírá-nechutná jim. M.R.
Stromek do květináče, 11.11.2008
Zakopat do záhonu v koutě.  :=)) volně ho v květináči nenechávejte, mohl by zmrznout. M.R.
Jakou vybrat popínavku, 11.11.2008 Obsahuje fotku
Pokusím se vám ukázat, jak krásně kvete břečťan a to je NEOPADAVÝ. M.R.
Prosím o radu s hortenzií, 11.11.2008
Můžu jen malinko doplnit? Mám velkokvětou. V zásadité půdě kvete růžově a pokud se půda např. aplikací hnojiva na jehličnany stane kyselejší a ještě kyselejší, začne měnit barvu na šedo-zeleno-modro. M.R.
Destilační přístroj, 21.10.2007
Jo ještě jsem se chtěl zeptat VaškaB jak je to s tou folií, zřejmě je to t a obdoba potravinářské, která pěkně přilne k obalovanému předmětu. Jeví se mě to jako super nápad - kvasná zátka, neboť je vidět na kvas. Zajímalo by mě, zda se sud obalí... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 21.10.2007
Díky za rady oběma, něco s tím podniknu, rozhodně jsem zase "chytřejší".  Stan.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika