Příspěvky uživatele - 96.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez - tvar řidítek, 4.6.2009
Ma osobni zkusenost v prudkem kopci neni s bicyklovou rukojeti nejlepsi. Nejvice mi vyhovuje tvar "J" tj. jedna ruka drzi rukojet a druha hridel. Lepe se vyzinac podle potreby prizvedava. Nevim jakou plochu budete sekat, ale Honda se mi zda na tyto... celý příspěvek >
Vypinani ctyrtaktniho motoru syticem, 17.5.2009
K tomuto novemu motoru jsem dostal originalni lahvicku 0,1l s olejem Honda 10w-30, ale v tom starem GX25 jsem diky tomu, ze jsem nemel navod, pouzival prave 5w-30 aby se mel dobre. Chtel jsem olej pro oba motory sjednotit prave tim syntetickym, ale... celý příspěvek >
Mulčování trávníku na zahradě - pro a proti, 17.5.2009
Samozrejme zalezi na velikosti zahrady. Na casti, ktera je denne vyuzivana, pouzivam sberny kos. Zbytek zahrady, kde jsou pouze ovocne stromy proste posekam mulcovacim nozem na vysku cca 5cm. Trava nepodehniva a do tri dnu se ztrati. R.
Vypinani ctyrtaktniho motoru syticem, 17.5.2009
Co jsem vycetl tak olej 5w-30 ma priblizny teplotni rozsah -35 az +35 stupnu Celsia coz je pro Evropu dle vyrobcu vyhovujici, i kdyz jak pisete by byl vhodnejsi 10w-40. Zde jsem pouze resil navod k motoru, kde mylne uvadeji pouze zimni rozsah oleje... celý příspěvek >
Křovinořez pro ženu, 11.2.2009
Mam motor Honda GX 25 a ve srovnani s dvoutaktem o stejnem obsahu je vyrazne tissi a chod motoru o hodne kultivovanejsi. V chodu se zda jako by se otacky pri regulaci s plynem nemenily, pouze se zvysuje nebo snizuje uroven hluku, ale je to jenom o... celý příspěvek >
Jakou koupit benzínovou sekačku?, 5.2.2009
Take bych si sekacku s pohonem na predni kola nikdy nekoupil. Znam vsak lidi, kteri jsou spokojeni, ale bohuzel s nimi nemam osobni zkusenost. Proto jsem vam nabidl tuto alternativu, ale pouze v pripade, ze si ji budete moct u nekoho vyzkouset. R.
Jakou koupit sekačku na 2200m2, 23.1.2009
Mam tretim rokem zlutou sekacku Alko 47 br 3 in 1 comfort. Motor BS 5,5. Zatim v pohode. R.
znáte dlažbu z kamínků a pryskyřice?, 10.11.2008
U nas v praci delali z plastbetonu asi 100 metru ctverecnych o tloustce cca 5cm a stalo to 200 tisic kc. Je to podobny material a potrebuje stejne kvalitni podklad jako obycejny beton, ale pevnosti betonu zdaleka nedosahuje. Byt vami tak pouziju... celý příspěvek >
Pupinky v motoru, 3.11.2008
Ano puchyrky nejsou v trecich mistech. Zajimalo by me jestli se tento jev vyskytuje i u znamych znacek. Cinani ty valce odlevaji asi z srotu a moc se nezabyvaji slozenim slitiny.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika