Příspěvky uživatele - 245.141

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co pěstovat na zahradě pro krmení drůbeže, 14.3.2013
Dobrý den, jestli jsem správně pochopil dotaz, jde zřejmě o krmení přímé, čili a výsev a výsadbu rostlin a dřevin které krmivo drůbeži poskytnou. Něco podobného je popsáno v několika článcích nového způsobu chovu drůbeže který se nazývá slepiččí les.... celý příspěvek >
Motor Slavia 1D80, 27.7.2010
Zapečené kroužky... Měl jsem to samé... Moc paliva a pak se zapečou. Vyčistit a uvolnit...
motor jikov, 10.11.2008
Děkuji velice za reakci ohledně spojky.Ještě jsem nic nerozebral, pouze sundal motor.(strašná dřina). Spojka je od roku 1996, takže je opravdu nutné ji vyměnit.Nechám to na servisákách. Děkuji za rady.Krásné dny...
motor jikov, 7.11.2008
Prosím a podle jakého měřítka se to šteluje_ Vůbec nemám zdání.Zkuste mi poradit.Třeba je zbytečné spojku měnit, třeba není doštelovaná.Moooc děkuji.
motor jikov, 7.11.2008
Potřebuji prosím poradit.Mám motor Jikov 1996 a spojka je již špatná.Všiml jsem si, že je ojetý i bubínek.Spojku si vyměním, ale nevím, k čemu je tam ten šroub s pružinou.Co se tím seřizuje??? Děkuji za reakci
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika