Příspěvky uživatele - 181.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bromelie, 16.11.2008
Díky všem za rady.Lucka
mucholapka podivná, 9.11.2008
Zdravím, mám mucholapky v zakrytém akvárku, občas tam vletí škvírkou octomilka, ale e by se po ní květinky nějak zběsile vrhaly nepozoruji.Mám ale problém, vůbec se nechtějí rozrůstat, zato mechu se daří až moc.Poradí mi nějaký zkušený pěstitel jak... celý příspěvek >
Bromelie, 9.11.2008
Díky Láďo.Tak já zaleju, držím palce ať se ta vaše pochlapí a obrazí.Mají se něčím přihnojovat?Já jí moc péče nedávám přes léto je venku, zimuje ve sklepě.Teď jí mám v koupelně abych si užila to kvetení, ve sklepě není moc dobré světlo tak byl květ... celý příspěvek >
Dřinka - použití, 8.11.2008
Zdravím, před lety nám chlapík na tržišti v bulharsku vnutil drienky(tak jim ríkají tam)Mají to tam jako všelék, spařují je na čaj při chřipce, dělají z nich marmeládu, kořalku snad i sirup.Dal nám jich pytlík že si je máme zasadit, a nikdy už... celý příspěvek >
použití dřeva na uzení nebo grilování, 8.11.2008
Já tomu vůbec nerozumím, ale můj tatínek z lípy vyřezával a na uzení říkal, že je nelepší ovocné dřevo.Na švestce udil parmy, byly výborný, ale vždycky nás po nich vzal žlučník Lucka
Bromelie, 7.11.2008
Zdravíčko Všem, musím se pochlubit, před třemi lety jsem dostala odtrhlou pidirostlinku těď už je jí plný květináč a pozor přátelé! Leze jí květ.Mám z toho velkou radost, tak jsem se musela podělit.Jen bych se ještě zeptala, můžu jí teď normálně... celý příspěvek >
Tlustice, 7.11.2008
Ahojky Micuko, já ani nevím že umí kvést .Dostala jsem před třemi lety od sousedky odlomené větvičky(ona má ohromnou)zatím se jim daří, tak třeba i pokvetou.Lucka
Tlustice, 4.11.2008
Zdravíčko, nejsem odborník, ale moje to dělá taky.Tvoří se jí tím kmínek, přes zimu vždycky něco opadá.Já jsem lajdák a v zimě skoro nezalejvám.Třeba je to ale něčím jiným, uvidíme co na to znalci.Lucka
houby z lesa na zahradě, 1.11.2008
Ježiš, tak beru zpět václavky v žádném případě nejíst, polejt hubičem a nepřibližovat se!!!Ještě by se někdo zVás přiotrávil a to bych nerada, o alergii slyším prvně, Uf.Lucka
Prosím o radu s hortenzií, 1.11.2008
Díky DaniL.
Macešky, 1.11.2008
Zdravím asi bude taky záležet na stanovišti, já je mívám na oknech na jižní straně a loni snad kvetly celou zimu.Ale taky tady žádná zina nebyla, tak asi proto.Lucka
Zelný salát jako v restauraci, 1.11.2008
Zdravíčko, taky se připojím s receptem.Nakrájené zelí promícháme se strouhanou mrkví, prosolíme,procukrujeme, přidáme ocet, podle chuti pepř a česnek rozetřený se solí nebo česnekovou pastu(když se tam jen namačká tak zmodrá a nevypadá to dobře).A... celý příspěvek >
Dřevitá pivoňka - zakrnělé listy, 31.10.2008
Uvidíme na jaře, jestli mně nějaká přemluví v zahradnictvíZdravím Lucka
houby z lesa na zahradě, 31.10.2008
Jak václavku vyhubit nevím, ale vím jak jí využít.Mladý do octa, větší na guláš nebo na dršťkovou.Pozor potřebují déle povařit.Tak jestli je máte někde, kde až tak neškodí, máte o zpestření jídelníčku postaráno.Zdravím Lucka
Smraďoch?, 31.10.2008
Mě neroste nic než ten vatovec a na jaře smrže v kůře.Mám opačný problém, jsem nenažraná a vatovců by jsem si přála víc.Letos jsem nechala jeden dozrát a pak jsem s ním běhala všude po okolí a prášila,myslíte že porostou, nebo je třeba koupit... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika