Příspěvky uživatele - 110.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Usychanie listov liesky, 25.5.2009
Na jar sme vysadili liesku. Pekne sa chytila. Teraz jej začali schnúť listy. Neviem či je to slnkom, alebo nedostatkom vlahy, alebo niečo iné? 
Usychynie hrachu, 25.5.2009
Prosím chcela by som sa opýtať, asi mesiac mi usychá odspodu hrach. Potom vyschne celý. Väčšinou vedľa seba rastlinky. A potom ďaľšie. No hneď od začiatku som mala s ním problémy, že veľa semienok mi nevzišlo vôbec, aj keď som... celý příspěvek >
Biele flaky na listoch paradajok, 19.5.2009
Ďakujem. Ak to nie je choroba, tak je to OK. to: PP. Bolo to písané o paprikách, že im zbeleli listy, aj to sa mi stalo.
Biele flaky na listoch paradajok, 19.5.2009
08.05. sme sadili paradajky, včera som si všimla, že na spodných listoch majú biele flaky, neviete čo to môže byť? Je to nejaká choroba? Ďakujem.
Rozdielna výška trávy, 13.5.2009
Na jeseň sme siali trávu Barenbrug, teraz na jar sme ju začali kosiť. Máme problém, že niektoré časti trávnika rastú rýchlejšie a iné pomalšie, pritom sú na rovnakom mieste, čo sa týka osvetlenia a vlahy. Semeno trávy sme mali z jedného vreca,... celý příspěvek >
Čo sa jej mohlo stať, 29.4.2009
My máme dvojročnú jabloň Fuji, naša vyzerá podobne, vôbec nerastie. Na jar sa trocha preberie a inak nič.  Ale dole pri kmeni na zemi sme objavili asi 2 mm bledohnedé - vyzerá to ako "larvičky" cca. 50 ks. Čo je to? Ak treba... celý příspěvek >
Aku kosačku - prosím doporučte, 3.4.2009
Mame na jeseň založený trávnik. Spolu do 500 m2. Prosím doporučte nám aký typ kosačky mame kupiť, samozrejme v takej rozumnej cene. Niekto tu odporúčal aj ručnú, ale neviem. Ďakujem. 
Trávník založený na podzim, 30.3.2009
Prosím poraďte k predchadzajúcemu príspevku.  Ozaj a netreba ho najprv pohnojiť. A kedy treba začať trávu kosiť, a na akú výšku pokosiť? Ďakujem.
Trávnik z jesene - čo sním na jar, 17.3.2009
My sme vysievali trávnik na jeseň v novembri (listopad) pekne vyšiel ešte sme ho nekosili. Ale vyšlo aj veľa buriny a sú miesta, kde treba dosiať trávu. Chcem sa opýtať, aký je ďaľší postup, čo s tým všetkým robiť? Tráva má asi 3 cm, zatiaľ je... celý příspěvek >
Trávník založený na podzim, 9.3.2009
My sme tiež vysievali trávnik na jeseň v novembri (listopad) pekne vyšiel ešte sme ho nekosili. Ale vyšlo aj veľa buriny a sú miesta kde treba dosiať trávu. Chcem sa opýtať aký je ďaľší postup, čo s tým všetkým robiť? Tráva má asi 3 cm,... celý příspěvek >
Výsev rajčat, 6.2.2009
Nie je koniec marca veľmi neskoro na pradajky?  A čo papriky, kedy sa vysievaju? ďakujem za rady.
Cesnak na skorý jarný konzum, 7.11.2008
Dobrý deň prosím vás o radu aký druh cesnaku mám vysadiť, keď ho chcem konzumovať na jar ešte za mladi, keď ešte nemá strúčiky? Alebo stačí kúpiť nejaký cesnak na trhu a ten teraz zasadiť. Ďakujem.
Napadnutá borovica asi voškami, 17.10.2008
V auguste sme zasadili Pinus Brepo (borovica Brepo) a teraz v októbri sme si všimli, že začali z vnútra zltnúť ihličiny. Na ihličkách sú prilepené také malé čierne chrobáčiky asi vošky. Podotýkam, že v septemberi veľa pršalo. A oni asi... celý příspěvek >
Není pozdě založit trávník teď - říjen, 13.10.2008
Chcem sa opýtať, keď ste zasiali trávu do jemne rozhrabanej pôdy, potom ste zavalcovali ťažkým kovovým valcom plným vody, alebo prázdnym kovovým (čo je tiež dosť ťažký)? Vďaka
okraje trávníku, 13.10.2008
Tento nápad som už spomenula 11.10. Tie dlaždičky sa dajú kúpiť aj na kusy. My sme kúpili celú paletu, kde je len 3 m2, a oviezli sme to vo Formane. Takže žiaden drahý dovoz. Budem sa snažiť pridať aj foto.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika