Příspěvky uživatele - 35.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak skladovat či zpracovávat mrkev, 12.11.2008
Já oobně dávám zeleninu do písku do sklepa, ale tam musí být 1-3°C a vysoká vlhkost. Pokud takový máte, použijte bedýnku vyloženou igelitem, naplněnou vlhkým pískem a mrkev do něj napíchejte. Je vhodné sklep občas vybílit vápnem. Je možné... celý příspěvek >
pandan, 12.11.2008
Skvrny nejsou na všech listech, přibývají. Děkuji za odpověď.
pandan, 5.11.2008 Obsahuje fotku
Mám stejný problém. Děkuji za radu.
Padlí na pokojových rostlinách, 5.11.2008
70g nakrájených stoužků česneku (se slupkou) zalijeme 1 litrem vařící vody, přikryjeme, necháme 10 až 15 minut louhovat, přecedíme přes plátno a neředěným výluhem stříkáme rostliny proti padlí, plísni a podobně. Také je možno koupit prostředek... celý příspěvek >
Jak se zbavit malých mušek na pokojových květech?, 5.11.2008
Zrovna jsem odpověděl na podobný dotaz v tématu Mušky v nové hlíně pro pokojové rostliny.
Mušky v nové hlíně pro pokojové rostliny, 5.11.2008
Lepové desky nestačí, ale je vhodné zeminu prolít odvarem z obyčejných (ne jedlých) kaštanů. Na litr vody použijte 7- 10 rozkrájených kaštanů, 10 minut povařte, nechte vychladnout a někde venku tím prolijte zeminu. Možno použít i při přenosu... celý příspěvek >
plíseň voskovka, 5.11.2008
Pokud je to plíseň, porašte povrchsubstrátu pomůckou ke konzervování Dr. Oetkr.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika