Příspěvky uživatele - 126.48

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uchování jablečného moštu bez sterilace, 19.10.2006 Obsahuje fotku
Babička dává do moštu kousek křenu /nestrouhaného/ a demižon do sklepa. Chuť po křenu je trochu cítit, ale i tak je výborný.
Zázvor a jeho pěstování, 19.10.2006
Zasadit oddenek koupený v zelenině /3-4cm, nechat zaschnout řeznou ránu/ , zalít,přikrýt mikroteňákem, nechat v teple, občas větrat. Až se objeví nadzemní část rostliny, hojně zalévat, rosit, citlivá na chlad.Dostatečně hnojit do konce srpna.... celý příspěvek >
vrba pokroucená, 19.10.2006
Ano, nebojte se ji brzo na jaře úplně ořezat, během roku potom podle potřeby zastřihujte. Ořezané větve na jaře používám do suchých vazeb - nechám uschnout a odrhnu suché listy.Nebo do vázy na velikonoční výzdobu atd.
Nezná někdo tuto rostlinu?, 19.10.2006
Je to štětinovec, četla jsem to v knize Popínavé rostliny půjčené z knihovny, už nevím autora, bílá brožovaná. Vysemeńuje se a musí se protrhat a dát jí oporu /plot/ protože jinak proroste vším / keře, kytky, stromy.
Prosím pomozte mi určit tyto rostliny, 19.10.2006 Obsahuje fotku
Ta 4 mi připadá jako kávovník.
Aloe vera, 19.10.2006
Při bolesti ucha kápnout 1-2 kapky čerstvé šťávy. Nakrájené listy možno naložit do 20%lihu, používat tuto tinkturu.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika