Příspěvky uživatele - 159.231

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chřadnoucí sloní noha, 3.8.2012
Mnohokrát děkuji, zkusím to a uvidím. Mrzelo by mně, kdyby mi odešla. Je nádherná a byl to pro mně opravdu cenný dárek. Snad se mi uzdraví :)
Chřadnoucí sloní noha, 30.7.2012
Zdravím všechny nadšené pěstitele sloní nohy. Mám problém..před časem mi sloní noha začala usychat - má suché listy, začaly schnout od spodu a teď jich je suchách docela dost. Jsem amatér, sloní nohu jsem dostala darem a je to dar mně cenný,... celý příspěvek >
Sedmikráska, 22.4.2012
Pokud není sedmikrásek v trávníku větší množství, nemusí se hned používat herbicid. Sedmikrásce se daří na půdách chudých na živiny a tak se dá silně omezit i přihnojením hnojivem s vyšším obsahem dusíku. Mám vyzkoušený postup, že na na rostlinu... celý příspěvek >
Jak naředit Aminex?, 10.3.2012
Dějuji za reakci, ale na tom odkazu je ředění, jak se domnívám, na hektar a to přepočítávání mi moc nesedí. Množství Aminexu na 1 ar vychází 5 ml. To je v rozporu s výše poskytnutou radou. Dostal jsem totiž ještě jednu radu - 45 ml/5 l vody, sice je... celý příspěvek >
Jak naředit Aminex?, 10.3.2012
Děkuju moc za úplné vysvětlení.
Jak naředit Aminex?, 10.3.2012
Děkuji za radu. Plevel v plném růstu znamená, že má být v určité velikosti, nebo můžu trávník sekat? Ještě bych se chtěl zeptat, jestli na trávník můžou vstupovat děti a zvířata, případně za jak dlouhou dobu.
Jak naředit Aminex?, 9.3.2012
Dostal jsem lahvičku Aminexu s tím, že je vhodný na zničení plevelů v trávníku. Nevěděl by někdo jaké množství Aminexu a vody se má použít na 1 ar trávníku? Má někdo zkušenost s tímto postřikem?
Automatické otvírání oken skleníku, 23.1.2012
Děkuji za vysvětlení. Otvírač jsem vyrobil sám, jen jsem si nemohl vzpomenout jak to bylo tehdy s tím naplněním. Mám ho totiž ve skleniku už více než 20 let. Fungoval perfektně a funguje dál, jen minulý rok se mu nějak změnil zdvih a tak jsem se... celý příspěvek >
Foliovník na rajčata, 21.1.2012
Chtěl bych vyrobit stříšku na záhon s rajčaty. Měl byste nějaký typ z čeho, co nejvíce jednoduše, jí postavit?
Automatické otvírání oken skleníku, 21.1.2012
Pro p.Vondráka? Nevěděl byste, prosím, jaký podíl lihu tam má být.
Automatické otvírání oken skleníku, 20.1.2012
Slyšel jsem, že se k použitému oleji má přidat, vzhledem k lepší roztažnosti trochu lihu. Nevěděl by někdo jaký podíl lihu by v náplni otvírače měl být?
Koi kapry nebo Karasy do 3000l, 3.11.2010
Dobrý den.Předpokládím, že už neplavou vubec.Pokud ještě ano, tak je musíte usmrtit.Zbytečně se trápí.
Jak vypustit bazén Marimex Tampa, 29.8.2010
Dobry den.Nejsem si jist.Ale nejde o takzvaný nafukovací bazen?Ten by měl mit ve stěně dole vypust.Čerpadlo asi mysle to co je používano k filtraci.Kalové čerpadlo se dá koupit i za necelých 2 000 korun.No a vodu, pokud nechcete vytopit souseda,... celý příspěvek >
Zazimování malého jezírka, 28.8.2010
Dobry den.Ja bych taky nechal lekniny ve vodě.To samé pobřežní rostliny.Nevim jaké máte rybky.Ale zlatí karasy bez problemu přežijí.K odvedeni plynu a přivodu kysliku postačí bohatě recept starých rybařu.Otýpka rákosu která se necha na stojato... celý příspěvek >
Co použit jako filtr do jezirkove filtrace?, 10.8.2010
Dobrý den.Já použil obyčejný, co se dává do matrací.Mnohem lepší je samozřejmě filtrační.Odpovídá tomu bohužel i cena.Ta je několikanasobná.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika