Příspěvky uživatele - 227.43

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Můžu dát rok starého kohouta k 12-týdenním slepičkám?, 13.3.2012
Dobrý den, toho bych se nebál, kohout pozná, že jsou ještě mladé a nebude se snažit je pojímat... to nastane až když slepičky dospějí.
Slepice - kde se prodávají?, 7.11.2011
Dobrý den, trhy v Kolíně Štítarech probíhají každou neděli od 6 do 10 hodin.  Nějaké informace naleznete na stránkách ČSCH Kolín. Pavel
Choroba černého rybízu, 5.10.2011
 Děkuju za odpověď, je fakt, že pár metrů za plotem má soused borovici...
Choroba černého rybízu, 4.10.2011
Dobrý den, prosím Vás, mohl by mi někdo poradit - loni na podzim jsem zasadil mj. černý rybíz a po počátečním nadějném růstu teď náhle většina listů na všech keřích zežloutla až zhnědla, z rubové strany s povlakem, připomínajícím slupku kiwi. Že... celý příspěvek >
Slepice - tulačka, 7.7.2010
Kohout by byl opravdu užitečný. Slepice si bude opravdu hlídat.  Ale toho vlašáka se nebojte. Není to plemenem ale povahou. Já mám vlašáka a je to dobrák. Letos jsem nasadil pod kvočnu vajíčka a z 15 se jich 13 vyklubalo. Jen 2 byla... celý příspěvek >
Jak krmit slepice, 29.6.2010
Slepice chováme odnepaměti. Momentálně mám asi 20 slepic (Dominant červený, žíhaný, Vlaška koroptví, Lenghornka) + krásného kohouta Vlašáka. No a k tomu jsem letos nasadil vajíčka pod kvočnu, takže k tomu ještě 23 kuřat (nyní 7... celý příspěvek >
Likvidace krtků, hryzců aj, 4.11.2008
Velice krtkům chutná, jsou čilejší a pracovitější.Sezvou veškeré příbuzenstvo z celého okolí. Po třech tubách jsem zanechal pokusů.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika