Příspěvky uživatele - 156.8

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez Hecht 143, 4.9.2009
Mám 143 od jara 2009 z Tesca a mohu zatím vytknout dost nepovedenou strunovou hlavu. Pokud ji rozděláte, vypadne na Vás jakási velká pružina s velkou podložkou, které obě ale už nejdou vůbec lehce vložit zpět.(podložku jsem zahodil) Dále asi po... celý příspěvek >
Kustovnice čínská, 24.6.2009
Dobrý den, Jsem ráda, že jsou i lidé přející a takoví, kteří hned ve všem nevidí podraz. Děkuji. Moje rostliny rostou dobře, ale zatím jsou jen olistěné a vyrostly od dubna asi o 20 cm. Květy se zatím neobjevují, myslím, že letos na nich nic než... celý příspěvek >
Znáte japonskou rostlinu Shizo?, 5.6.2009
Dobrý den, reakce na můj dotaz nebyla žádná, tak jsem hledala jinde a zároveň se všem, kdo můj původní příspěvek četli, OMLOUVÁM.  Správně se rostlina o kterou mám zájem jmenuje SHISO, lat. Perilla. anetta
Kustovnice čínská, 1.6.2009
Dobrý den,  máte pravdu, měla by to být samozřejmost, ale není. Letos jsem kupovala na dobírku ze čtyř zahradnictví a například fuchsie, (přestože jsem objednávala včas) vypadaly, že byly v balíku zabaleny tak 5 dní a potom byly teprve... celý příspěvek >
Kustovnice čínská, 31.5.2009
Vážený pane Pavle, je mi líto, že můj příspěvek považujete za podvod. Nejsem zaměstnancem uvedené firmy, ani příbuzná nikoho z nich, ani je osobně neznám. Mám to opravdu do Krkonoš daleko a naposled jsem byla ve Špindlu před 34 lety a nemám žádný... celý příspěvek >
Koriandr, 28.5.2009
Dobrý den,  koriandrová semínka se syrová /tedy zelená/ do jídla nepoužívají. Nechávají se usušit a pak se běžně používají do nálevu na zavařování okurek společně s hořčičným semínkem. Do jídel se používají usušená a rozdrcená a já je dávám do... celý příspěvek >
Stevia rebaudiana (cukerná), 28.5.2009
Dobrý den, klíčivost jsem si letos také vyzkoušela, myslela jsem, že už nic nevyroste, protože to trvalo víc než dva měsíce. Pak jsem si stévii objednala ze zahradnictví(na to jaký to byl "prcek"), tak drahou, ale byla jen zelená, ne do... celý příspěvek >
Prosím, co to je?, 28.5.2009
Dobrý den,   a co vůně? Nepíšete o ní nic. Ani jestli rostlinka je už odkvetlá nebo teprve pokvete. Předpokládám, že fotka je aktuální, tedy z května. Jestli je po odkvětu, tak jaké barvy byly květy? Anetta
Kustovnice čínská, 28.5.2009
Zdravím všechny, kdo se zajímají o Goji - tedy kustovnici čínskou. Koupila jsem ji pomocí objednávky po telefonu /lze i mailem/ u pana Šíra z Krakonošova zahradnictví, kromě jiných rostlinek. Musím tomuto zahradnictví složit poklonu!!!  ... celý příspěvek >
Znáte japonskou rostlinu Shizo?, 28.5.2009
Je to tmavěčervená rostlina / u nás letnička/ habitus má jako naše kopřiva, ovšem není žahavá. Měla jsem semínka několik let, ale díky jednomu nesnášenlivému sousedovi se mi loni nepodařilo dovést rostliny až ke zralosti a další semínka nemám, což je... celý příspěvek >
Kiwi, 4.5.2009
sibiřské kiwi máme asi 10 let, zatím nekvetlo,  děláme v pěstování chybu? hnojíme hlavně Cereritem.
Puklice na převislých muškátech, 17.2.2009
Dobrý den, po delší době zase začínám sledovat, co je kde nového, protože jsme se stěhovali a už konečně je to nejnutnější hotové. Děkuji moc za vysvětlení a už se těším na jaro... An.
Meduňka, 4.11.2008
Teď, ale jde o ten libeček: mám zkušenost, že je lepší jej pěstovat spíš v polostínu než na slunci. Pokud to víte a i přesto se nedaří, tak promiňte, že jsem se vmísila.  Anetta
kustovnice čínská, 3.11.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, je sice už listopad, ale snad někomu pomůže můj obrázek "Kustovnice cizí", který jsem i s popisem té rostliny našla v Domácím herbáři Penelope Ody. Z obrázku je jasně vidět, že s Kustovnicí čínskou si nejsou podobné ani trochu.... celý příspěvek >
Co do kombinace s levandulí - nejlépe žlutě kvetoucího?, 5.10.2008
Obrázek Levandule s růžemi(i když jsou růžové) je moc pěkný a k předchozímu příspěvku přidám, že levandule se dá také dobře stříhat a upravovat, případně nechat vedle zakořenit a pak starou rostlinu vyměnit.  Anežka
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika