Příspěvky uživatele - 7.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tak už to je tady - iTEST - farm., 24.9.2009
A tak je to se vším!"Objektivní"  testy se provádějí následovně - objednej u nás opakovaně hodně inzertní plochy a testy  dopadnou dobře
Jak na žáby ve skalce, 17.9.2009
Pobavil jsem se, malé jezírko ryby neukryje, na rozdíl od skalky, kde se žáby schovají. Kde je logika?
Lepení nádrže motorové sekačky, 16.9.2009
To že lepí železo ještě neznamená, že s ním úspěšně slepíte plastovou nádrž z neznámého plastu. JSem si jist, že vteřinové lepidlo se s plastem nádrže  dlouhodobě nespojí. Můžete se jako výzkumník pokusit, třeba to vyjde, ale tvrdit, že... celý příspěvek >
Drevo na údenie, 16.9.2009
MNo, špatné víno v bariku bude špatné barikované víno, nepozná to jen někdo, kdo má ústa na spařený jetel apije slitky. Špatné víno, přebité barikováním zůstane špatným, nepitelným vínem to jen na okraj
Lepení nádrže motorové sekačky, 15.9.2009
JAKÉ lepidlo?
Motorové kosy, křoviňáky za pár šupů, 15.9.2009
Nezevšeobecňujte na základě jedné jediné zkušenosti - Máte pravdu, že řídce používané vydrží déle. Vůbec není jedno o jakou jde značku. Add Lidl - ten má na hobby sektor nářadí mimořádné kvality. To ale Lidl neživí - je to jen efektní nástroj jak... celý příspěvek >
Kolik oleje spotřebuje el. řetězová pila, 15.9.2009
Není stolní olej, jako stolní olej, pokud jste dal nějaký nejlevnější stolní olej, vyrobený z řepky, či bůhvíčeho, tak cucky se vytvoří nevyhnutelně. Pokud budete do pily lít slunečnicový 100% olej (nestačí aby byla slunečnice na etiketě, jak je v... celý příspěvek >
Upozornění všem majitelům sekaček pil a dalších přístrojů, 13.9.2009
Mluvíte mi z duše, udělal jsem totéž. Pobavilo mne, že nejsem sám..
40 let stará nafta, 13.9.2009
Ano, i sněhu bylo dřív víc, jablka byla sladší a život lepší. Pokud má traktor klasický jednoduchý diesel a vy jste klikař, bude možná fungovat, minimálně je zde riziko zkrácení životnosti.  Před  rozhodnutím , zda naliji historicky cenou... celý příspěvek >
Upozornění všem majitelům sekaček pil a dalších přístrojů, 13.9.2009
Nejsem příznivcem regulací a trestů, ale mám pocit, že by snad mohl pomoci tvrdý soudní postih rodiče a následná medializace. Kousky se sekačkami a dětmi, které si s nimi v podstatě hrají vidím po okolí často. Otec sekající trávu tak, že mine své... celý příspěvek >
Jakou rostlinu, aby přepadávala přes opěrnou zeď?, 10.9.2009
 bez problémů, skalník je nenáročný, ale vyplatí se ho hnojit a zalévat - krásně rychle vyrazí, za 3-4 roky budete stříhat, stříhat a stříhat.-))
Vodní gril, 10.9.2009
Pokud bude dostatečný tepelný zdroj pod kýblem, pára bude mít svých 100 st c, ale spaliny nepředají všechnu svojí energii páře, takže směs spalin a páry může mít teplotu podstatně vyšší, než 100 st. záleží pouze jaký tepelný výkon bude mít zdroj... celý příspěvek >
Jakou rostlinu, aby přepadávala přes opěrnou zeď?, 10.9.2009
Ptejme se jak dostupná bude zálivka? Nejspíš bez problémů. Břečťan není špatná volba, ale zde bych osobně(a subjektivně!) volil jako hezčí skalník, který je půdopokryvným keřem, po ujmutí se roste velmi rychle a je li trochu zaléván a hnojen je velmi... celý příspěvek >
Přísavník, 9.9.2009
je to přesně tak, tříprstý má přísavné terčíky, drží bez konstrukce, na fasádě tvoří hezčí povrch, kupujte, nebo vytvořte roubovance, tříprstý lze sice hřížit, ale podle zahradníků rád vymrzá. Roubuje se na podnož pětiprstého. ps. Pětiprstý mám na... celý příspěvek >
Mulčovat nebo sbírat trávu?, 8.9.2009
nechci se s Vámi přít, je skvělé, že prořezáváte. Nicméně, budete -li sekat 1 týdně, bude zajímavé sledovat, jak trávník bude vypadat třeba za dva,. tři roky.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika