Příspěvky uživatele - 253.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kde sháníte semena rajčat a okurek?, 12.5.2012
Také máme Bejbino rádi. Mimo to vysévám Cherollu a Cherry. Ale mám problém: rajčata jsou vysoká, ale mám neskutečně dlouhé vijany s plody, které jsou dost daleko od sebe a v neposlední řadě mě dost brzo praskají. Poradí někdo, čím to může být? Moc... celý příspěvek >
Podložka pod bazén, 9.5.2012
Dobrý den, prosím o radu. Máme 7 metrový nadzemní bazén  (Mountfield), pod který jsme si nechali udělat betonový podklad, bohužel beton není moc hladký a místy se drolí. Nevíte zda existuje nějaká stěrka na ven, či by nepomohlo jen dát dvě... celý příspěvek >
Kočky v zahradě, 2.3.2012
Takto v motoru přijela i kočka se švagrem, koukali jsme jak blázni.
Kočka ničí mou práci, 28.12.2011
Jo pustit na ně psa, co když pes je blbec jako náš naháč a z kočkou si hraje a když to na psa příjde použije její hlavu a kočka stále chodík kakat na naší zahradu.Nic na tu potvoru nefunguje.
Králíkárna, 25.12.2011
S kovovým rámem naprosto souhlasím. Sám mám rám svařen z jeklů, vnitřní jádro je z umakartů vyřazených autobusů, vnější je hoblovaná a natřená dřevotříska. Podlahy pod rošty jsou z hydroizolace používané např na metro, vyúštěná do odváděcích žlabů.... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 12.11.2011 Obsahuje fotku
Ahoj, ono opravdu není moc postupů na internetu. Všechny firmy, si to hlídají a nechtějí nic prozradit. Knížek je také plno, ale přesný postup, kde je krok za krokem nenajdete. Já jsem na začátku léta projel snad celý net. V téhle diskuzi jsem našel... celý příspěvek >
Odstranění pařezu, 2.6.2011
A nebo možnost vzít z půjčovny frézu pařezů...
Co potřebují slepičky v kurníku - začátečník, 10.3.2011
Dobrý den přeji. Chtěla bych poprosit o radu, už dlouho si zahrávám s myšlenkou, pořídit si pár slepiček a mít vlastní vajíčka. Vlastně budu ráda za jakoukoli radu, jelikož jsem totální začátečník.Zkušenosti jen z dětství a to jako dítko honící... celý příspěvek >
Které květiny slimákům nechutnají, 30.7.2010
Hezký den. Tak nevím, ale já mám pocit, že žerou úplně vše - prostě co mají v cestě, to ožerou. Zrovna včera jsem likvidovala staré články a narazila na téma slimáci, kde bylo, že jim nechutná právě afrikán. Jenže ten je u mě ožraný snad jako první... celý příspěvek >
Mšice, 22.7.2010
Já nejdřív mšice na paprikách ve skleníku likvidovala mechanicky. Ale ty potvory byly rychlejší než já. Každý list jem prohlížela každý den. Pak jsem byla dva dny pryč a nepřejte si vidět ty jejich kolonie. Každé sluníčko, které jsem našla na zahradě... celý příspěvek >
Paprika ve skleníku - zežloutlé listy se skvrnami, 12.6.2010
No musím se přidat se stejným symptomem na paprikách a vůbec mi to nedělá radost. Zatím jsem narazil na 3 takovéto listy, ale rostlinky ještě nehynou - jestli začnou, tak by mě to opravdu mrzelo. Nikdy si nekupuju sazenice, ale slovy klasika... celý příspěvek >
Janovec - čilimník - Cytisus - Apricot GEM, 30.5.2010
zahradnice16 Mám stejné zkušenosti jako vy ale někde jsem se dočetla, že tato rostlina nesmí být přemokřená takže jsem okolo keře vyjmula zeminu a prosypala štěrkem, který propouští vlhkost a pak je potřeba po odkvětu sestřihnout odkvetlé klasy o... celý příspěvek >
Neroste a neroste, 20.9.2009 Obsahuje fotku
Dobry den, loni zacatkem roku jsem zasadil toto vino a prakticky vubec nevyrostlo. Je to normalni? Zapomel jsem o jakou odrudu se jedna, ale udajne je velmi odolna. Dekuji za rady. M.Pechman
Špendlíky, 23.6.2009
Můžete mi prosím napsat, jak děláte to dezertní víno z černého rybízu?Díky moc
Katalpa, 6.6.2009
Prosím o radu: máme 2 katalpy a z toho jedna již druhým rokem začíná, v tomto období kdy se dostatečně olistila, zlobit. začínají ji usychat listy a dokonce se zlomily dvě větve (1cm v průměru), které při zkoumání byly velice křehké. Co je příčinou?... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika