Příspěvky uživatele - 176.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Úprava Vari, 10.10.2009 Obsahuje fotku
Co se tlaku v pneumatikách týče nemá nijak významný vliv a jak bylo výše uvedeno hrozí při malém tlaku ustřižení ventilku. U vari mi docela vadila nutnost časté výměny oleje v vzduchovém filtru při práci v prašném prostředí (sekání vysoké trávy a... celý příspěvek >
Vitánie snodárná, 1.10.2009 Obsahuje fotku
Dosta jsem darem další rostlinu z kategorie adaptogenů, harmonizátorů,...atd. - Vitánii snodárnou (Whitania somnifera). Rostlina měla krásné červené plody (viz foto). Rád bych se pokusil o vypěstování dalších rostlin ze semínek. Obracím se proto na... celý příspěvek >
Řetězová pila neřeže - co s tím?, 29.9.2009
Namontujte nový řetěz a lištu a máte pokoj ;)
Jak se jmenuje tato květina?, 4.9.2009
Myslím, že je to Viola cornuta - kultivar Columbine je to krátkověká trvalka, přesévá se. Květa
Kustovnice čínská, 3.9.2009 Obsahuje fotku
Po třech měsících. Na první fotce je kustovnice vypěstovaná ze semínka po 3 měsících.  Evidentně má jiný tvar listů v porovnání s kustovnicí zakoupenou v zahradnictví (foto2.) - rostlina vlevo je koupená, vpravo moje vypěstovaná ze... celý příspěvek >
Stauden foto, 28.8.2009
Je to Ceratostigma plumbagoides Květa
Úprava Vari, 26.8.2009
Ano máte pravdu OP to shrabe opravdu dočista a když je mech dá ne při spuštění o něco níže pěkně vyhrabat sice ne všechen ale poměrně slušně ho to vytrhá.Co se namotávání na kolečka týče stalo se mi to jen když při nahrabování jedu přes seno a to... celý příspěvek >
Broušení el. nůžek na plot, 18.8.2009
No to je jednoduché protože nic rakového neexistuje mkněte se na knife.cz je to speciální forum o nožích a broušení. většina řezných nástrojů (ne všechny) je vyrobena z legovaných tepelně upravených ocelí a z principu laseru je jasné že při práci s... celý příspěvek >
Broušení el. nůžek na plot, 17.8.2009
Když tedy nechcete rady tak proč se ptáte? No lidé jsou různí.A co se teorie píše netuším jak jste na tom vy ale já se hezkou řádku let živím strojařinou   a to ne teoreticky.a přes to jsem za každou radu (i tu špatnou rád) PS: nevšiml... celý příspěvek >
Broušení el. nůžek na plot, 15.8.2009
Pokud se dají nože vymotovat stačí s nimi zajít do nějaké firmy která se zabývá broušením nicméně je možné že rozebrat nepujdou a pokud ano tak po nabroušení bude třeba vymezit vule nožů či cokoli jiného (a ono to nebude možné) a vy je budete muset... celý příspěvek >
Jak seřídit spojku u Vari, 11.8.2009
Dnes jsem si dal nalepit nové obložení na vari v Mnichově Hradišti kde sídlí i autorizovaná prodejna Vari (lze nalézt na jejich stránkách) koncem týdne se mám stavit pro hotové dělají to ale tal že je přivezete a oni vám udělají ty které jste... celý příspěvek >
Úprava Vari, 7.8.2009
Vzhledem k tomu že nemám zkušenost s obracákem typu pavouk tak vám moc radit nemohu a ani netuším na kolik by vás ty obracáky přišly.Všeobecně ve svahu je práce s obracákem poněkud obtížnější.Protože má díky kroutícímu momentu snahu sjíždět ke straně... celý příspěvek >
Úprava Vari, 6.8.2009
s obracákem jsem spokoen na výbornou ušetří velké množství práce cca 2-3 lidi na nahrabování a obracení mám typ OP-1.1 sice jsem si musel trošku zvyknout na styl práce s ním ale vše v poho nevím sice jaký druhý obracák máte na mysli nicméně jaem... celý příspěvek >
Úprava Vari, 2.8.2009 Obsahuje fotku
Další upravy Vari Vzhledem k tomu že jsem byl nucen zakoupit k vari obracák (který mi usnadnil v mnohém práci) vznikly problémy s nasáváním sena do chlazení a sání musel jsem vyrobyt kryt z jenného síta které zabrání ucpávání chlazení senem a jinými... celý příspěvek >
Kolísání otáček u Motoru jikov, 20.7.2009
Mohu se zeptat zdali někdo z vás nemá zkušenost s odstraněním kolísání otáček při běhu motoru Jikov na volnoběh je vše v pořádku vše se děje pouze kyž začne fungovat regulátor otáček.Motor má seřízený karburátor gufera jsou také OK stejně tak i... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika