Příspěvky uživatele - 121.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Horky salat., 26.6.2007
Prosim poradte. Po druhe jsem se rozhodla pestovat salat. (Pestuji vetsinou ulne jine veci s ohromnym uspechem: cerna rajcata, zimni melouny, lilky apod.) Zasadila jsem 5 druhu salatu, temer denne zalivam a od zacatku jsou vsechny hnusne horky.... celý příspěvek >
Meruňka z pecky, 20.5.2007
V lednu jsem konecne nasla merunku, kterou sazel muj deda v roce 1934. Je v Koline, u jizni, vysoke cihlove zdi a je to obrovsky strom. 19 let jsem se tam chystala. Nikdy jsem nic lepsiho neochutnala. Ac mam vsechny dedeckovy knihy, stale nevim, co... celý příspěvek >
Odrůdy meruněk, 15.10.2006
Moc ne. V soucasne dobe globalizace, jediny zajem je vykacet stare sady, vymytit stare druhy a vsechno osazet "nepozivatelnou" monokulturou, ktera ma "skladovatelnost mnoho mesicu". Veskere informace ziskavam z Pomologickych knih... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika