Příspěvky uživatele - 208.221

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Písková fitrace?, 16.8.2009
Dobrý den.Mám dotaz ohledně pískové filtrace k jezírku jak vám to funguje a prosím o vložení schémátku.Předem děkuji a přeji krásný den. meil: karelvarejcko@seznam.cz
Živý plot ze smrků, 9.6.2009
Planuju taky zivy plot ze smrcku ale mam trosku problem ktery druh zvolit aby byl plot pekny. Nemate s tim nekdo zkusenosti jaky druh by byl ten nejvhodnejsi? Vyska plotu bude do 2m, delku mam asi 20m.Diky za rady.Velos
Problém motor Tera, 17.2.2009
Tak ted uz vim cim to bylo, motorovou jednotku jsem dal radsi do opravny, protoze jsem nemel prilis casu to zkoumat. servisaci me pripravili na to, ze motor muze byt pridreny. Po rezebrani mi technik volal, ze na motoru bylo spatne skoro vsechno co... celý příspěvek >
Problém motor Tera, 20.11.2008
Zdravím všechny, mam problém s motorovou jednotkou Tery. Problém spočívá v tom, že při provozu (jedno jakém sekačky, orání, vláčení) po zahřátí sama chcípne a z výfuku to prskne. Pak to už nejde nastartovat a musím tak 10 minut počkat a po zchladnutí... celý příspěvek >
Co pod pletivo?, 26.10.2008
Kamarád má pod pletivem položený naležato obrubníčky. Vypadá to jako menší podezdívka, ale není to špatný nápad.
Zkusenosti s motorky ke grilum, 12.5.2008
Ahoj, zkusenosti s timto typem motorku nemam! Ale mam zkusenosti s motorem http://www.regulace.cz/CZ/PM/pm_404.html Mam zhotoveny gril presne na kytu. Mohu zaslat foto grilu jak si snadno poradi s 15kg. Jinak na techto strankach si... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika