Příspěvky uživatele - 32.73

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se zbavit jahod (plevele)?, 4.11.2008
Srovnal jsem si pozemek, na kterém dříve rostly jahody. Bojím se, že jak za něm začnu pěstovat zeleninu atd., tak mi tam ty jahody začnou růst jako plevel. Potřebuji poradit, jak se teď na podzim před rytím zahrádky zbavit těch jahod. Určitě existují... celý příspěvek >
Skleník ze starých oken, 25.10.2008
Mám k dispozici stará kastlová okna a rád bych je využil k výrobě skleníku. Máte s touto výrobou zkušenosti či dobrý nápad, jak těchto oken využít? Děkuji.
Uchování jablečného moštu bez sterilace, 25.10.2008
:-) Tak to nemá chybu
Rozlomení staré jabloně - jak ošetřit, 22.9.2008
Správně. Jde o relativně novou teorii o přirozených bariérách dřevin.
Jak se zbavit mechu, 2.5.2008
A vychází jen na cca 6Kč/m2 (pokud ještě nezlevnil :)
Sekačky Honda vs. MTD vs. Yard-man, 30.4.2008
Taky se domnívám že Honda v hobby oblasti docela ujde.
Vyrábí se el. rotavátor?, 28.4.2008
Předloni, možná už předpředloni jsem ho vyděl na Flóře Olomouc, se záběrem 2+2 nože (vypadaly jako u vari). Prodával to tam dle všeho přímo výrobce. Stroj vypadal docela bytelně.Podrobnosti bohužel nevím.
nože na vertikutátor?, 27.4.2008
Určitě nejsem jediný kdo v české kotlině marně shání náhradní nože na vertikutátor MTD. Hřídel je šestihran o nejmenším průměru asi tak 19mm. Jelikož se taková hřídel vyskytuje u více výrobců, tak o nožíky bude velký zájem. Ptal jsem se i u... celý příspěvek >
Susedovi vadí vysadený Juniperus Skyrocket, 4.4.2008
Já už takový pokus o plot spatřil a dal bych je určitě blíž k sobě
Husqvarna 142e nebo Stihl 180, 26.2.2008
Mam již 5let 180tku a jsem naprosto spokojený.
Robot Tip, 24.2.2008
Rozdíl mezi o 30000 s do 30000 :). Jinak s panterem se dá určitě dobře jezdit, otázka jestli se s ním dá i něco dělat a zároveň ho nepodělat!
Zkušenost s motorovými sekačkami Toro, 23.2.2008
Měl jsem Toro proline (3 rychlosti pojezdu a spojka nože)  a tvrdím že není stavěné na sekání vyšší trávy. Sekání tak jak se má, tj. o třetinu zvládá v pohodě. Dával bych při výběru bacha pokud potřebujete občas sekat přerostlejší.
Vari Diesel, 2.12.2007
Jen něco málo k motoru, co mě docela vrtá hlavou je ten tisícihran/vývod, zkoušel jsem napsat do monsta Brno, tam mají stroj v nabídce ale o příslušenství asi nevědí nic.
Krtek a mulčovací textilie, 30.11.2007
Pane Martine, nebyl to náhodou sousedův jezevčík!
Krtek a mulčovací textilie, 30.11.2007
Přesně tak. Navíc je vhodné dávat tuto slavnou fólii ke trsovitě rostoucím rostlinám a nejlépe v ní prosperují cibuloviny :(((
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika