Příspěvky uživatele - 209.55

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Usychání poupat a listů anglických růží, 16.7.2010
Děkuji, Jano. Suché růže už neprozkoumám, a tu poslední mezi životem a smrtí jem včera důkladně prohlížela, ale žádný živý organismus - housenky, broučky, nebo nějaké pavučinky atd. jsem na ní nenašla.
Usychání poupat a listů anglických růží, 15.7.2010
Zkusím tedy přikoupit znovu angličanky, původně jsem měla zasázené 3 Mary Rose, 3 W. Cathedral a 3 Eglantyne, zbyly 2 Eglantyne, 1 Mary a 1 Cathedral. Nebudu to už řešit barevně, koupím co bude a dosázím řadu. Myslím, že všechny barvy angličanek... celý příspěvek >
Usychání poupat a listů anglických růží, 13.7.2010
Žadní škůdci tam fakt nebyly, a ty růže prostě úplně, ale úplně uschly. Začalo to v době dešťů, přikláním se tedy k názoru, že šlo o těžkou přemokřenou půdu. Předtím na tomto místě ale rostly růže velkokvěté, se kterými nebyly žádné problémy. S... celý příspěvek >
Záhon trvalek s růžemi, 12.7.2010
Radko, no to je úžasné, to je vaše zahrada? Vypadá to úplně jako nějaké arboretum! Nevím, nevím, jestli se mi něco takového podaří...
Záhon trvalek s růžemi, 9.7.2010
Zdravím, Radko. Kdyby jste viděla můj záhon, tak asi lomíte rukama. Mám tam nahňahňáno 16 růží, většinou 2 stejné a mezitím neznámý počet trvalek, prostě každý pes jiná ves. Bude tedy lepší, když stejné růže vysadím aspoň k sobě? Nebo snad i něco dát... celý příspěvek >
Záhon trvalek s růžemi, 9.7.2010
Dobrý den, četla jsem, že na záhonu by se měly stejné rostliny opakovat vícekrát, tak vzhledem k tomu že nemám záhon moc velký (asi 1,5x5m), zasázela jsem (mezi trvalky) na různá místa např. 2 Friesie, 2 Queen Elisabeth, 2 Castelly atd. Nedávno jsem... celý příspěvek >
Usychání poupat a listů anglických růží, 9.7.2010
Tak mně úplně odešly 3 anglické růže a čtvrtá má žluté listy. Na jaře normálně rostly, nasadily poupata, a v době dešťů začaly jakoby schnout. Bydlím na jižní Moravě, takže podmínky pro růže by zde podle mně měly být dobré... Měla jsem zasázenou... celý příspěvek >
Usychání poupat a listů anglických růží, 11.6.2010
Letos jsem stříkala jen mšici. Od sousedů by to snad přes ty tůje neprošlo.
Usychání poupat a listů anglických růží, 10.6.2010 Obsahuje fotku
Přidávám foto - před týdnem to začalo a dnes jsou keře suché
Jaká je Big Purple?, 8.6.2010
Hodila by se k Winchester cathedral, Mary rose a Eglantyne? Děkuji
Usychání poupat a listů anglických růží, 8.6.2010
Dobrý den, na podzim jsem si objednala 6 anglických růží od Pelců. Na jaře hezky vyrašily, nasadily poupata, ale - hrůza! minulý týden 2 Winchester Cathedral najednou sklopily poupata i listy a začaly usychat! Žádní parazité nejsou vidět, jedině že... celý příspěvek >
Rozmnožování růží hřížením, 5.5.2010
Děkuji
Rozmnožování růží hřížením, 20.4.2010
Dobrý den, loni v létě jsem dala hřížit růže. Letos krásně rostou, ale nevím, mám-li je vyrýt a přesadit už teď na jaře? Děkuji
Růže New Dawn, 7.1.2010
Já bych vám asi doporučila Queen elizabeth, je sladce růžová a moc krásná. Pravda, není tak vysoká, má údajně jen 1,5 - 1,8 m. Nebo mezi to i klidně červenou třeba Castellu, něco bílého... Bílá, červená a růžová je má oblíbená barevná kombinace.
Růže New Dawn, 7.1.2010
Mám New Dawn od loňska před domem, zatím bez opory. Mezi oknem a dveřmi je místo max. 1 metr, tak doufám, že se tam vejde... Nevím, jaký typ opory mám nechat vyrobit - kovový sloupek, ke ktrému se bude vyvazovat? Nebo nějaký žebříček? Rozhodně to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika