Příspěvky uživatele - 156.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký koupit jezírkový vysavač?, 22.1.2009
Zcela špatně pochopeno!! Každý klient, který jej má, si ztěžuje na neúčinnost a malý výkon. Nakonec si většina z nich tuto službu objednává či to řeší jinak. Posléze si pochvalují účinnost profi strojů od spec.firem. Bohužel, zde zlatá střední cesta... celý příspěvek >
Jaký koupit jezírkový vysavač?, 22.1.2009
Pondovac a pod nejsou ideální, čeká se na vyprázdění komor. Pořádné stroje jsou od 40 tis. Děláme v oboru, tak vím o čem mluvím.
Doma dělané filtrace, 22.10.2008
Díky, právě při surfování po netu jsem objevil vortex, kde se středová nádoba, tedy spíše válec opláštěný mikrosítem točil kolem své osy. Bohužel, nebylo zřejmé co jej pohání. na tak jednoduché řešení pomocí lopatek jsem nepřišel. Možná mne to... celý příspěvek >
jak ostříhat, 19.10.2008
jde ještě ted prostříhat švestku lopotici tak pět let starou?
Dešťová voda, 15.10.2008
Dešťová voda jímaná ze střech je zdrojem velkémo množství živin. Budete mít problém s řasami. Na googlo jsem našel vortex filtraci určenou na dešťové svody, ale neví, zda vyřeší separaci živných látek beze zbytku.
Filtrační materiál? Síťky na ovoce, 15.10.2008
Pěkný výrobek pod uvedeným odkazem. Vortexová nádoba bez jakékoliv další vnitřní výbavy opatřená jen vtokem a odtokem je založena principu gravitace, kdy těžší pevné částice přicházející s vodou nemohou dosáhout na vyšší úroveň, kde je odtok z... celý příspěvek >
Filtrační materiál? Síťky na ovoce, 14.10.2008
Špatně jsem zprvu pochopil váš námět na odtok ve vortexu. Máte pravdu. vaše varianta počítá s odtokem na dně, který je nástavcem vystaven nad přítokovou úroveň. Já uvažuji vzhledem k výškovému napojení na filtr o dvou bočních otvorech, přičemž ten... celý příspěvek >
Filtrační materiál? Síťky na ovoce, 14.10.2008
Koleno zbrzdí rychlost vtoku, ale pokud dám jen koleno pod úhlem 15° tak možná jen minimálně. Jinat trubka na výtok musí být snad výš neš trubka vtoková, ne? Přítok do vortexu je níže než odtok, tak dochází k tomu, že pevné částice o vyšší... celý příspěvek >
Filtrační materiál? Síťky na ovoce, 14.10.2008
O.K. Mám vytvořeno koupací jezírko cca 110m3, z něj přepadem potok o délce cca 11metrů, šířce 80-120cm a hloubce 40-80cm s pomalu tekoucí vodou. Konec potoku je po kaksádovité úpavě cca 0,4 metru pod úrovní vodní hladiny jezírka. - Teď zatím... celý příspěvek >
Jakou máte filtraci a objem vody?, 23.8.2008
Ještě k tlakovým filtrů. Chápu, že se jedná spíše o nevyhovující krajní řešení, ovšem několik funkčních jezírek s těmito filtry jsem viděl (vesměs do 25m3). Je zřejmé, že povrch aktivní plochy je malý a průtok vody rychlý. Na obdobném principu se... celý příspěvek >
Jakou máte filtraci a objem vody?, 23.8.2008
xxx.xxx.187.62 : S taxonomickou skladbou rostlin máte zcela pravdu. Bohužel, neexistuje u nás žádný odborný pramen (alespoň jsem jej dosud neobjevil), který by definoval vlastnosti vodních rostlin s ohledem na chemické složení vody. Jedinou informaci... celý příspěvek >
to jsou ony, 18.6.2008
to jsou ty housenky. Bohužel kosatce už jsou okousány až k zemi. Ale příště hned na jaře zakročím. Děkuji za rady.
okousané kosatce, 5.6.2008
TAKY mi něco okusuje kostace. Hlavně listy, už druhým rokem. Já ovšem pachatele vidím, ale nedokážu ho identifikovat. Popis: asi 2-3 cm dlouhá šedá hladká housenka. A ne jedna, jsou jich stovky, ohlodávají, lezou a spousta se jich válí pod kosatci v... celý příspěvek >
Bubnová sekačka s pojezdem, 19.10.2006
Chtel bych poridit bubnovou sekacku s pojezdem. Pozemek cca 1200 m2 ve svahu. V techto podminkach to nemuze byt zadna slaba zabka. Bude potreba neco s vetsimi koly(sipaky) a motorem ktery sekacku stihne jak vytlacit do kopce tak posekat travu,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika