Příspěvky uživatele - 124.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nikasil u dvoutaktu, 21.1.2010
přesně to jsem objevil u mé octávie tdi najeto 250 000na válcích bylo krásně vidět honování, ale narozdíl od fiatu jsem nemusel nic měnit pouze preventivně přetěsnil hlavou... jinak mám zkušenosti s levnou sekačkou s motorem tcmuseh "už... celý příspěvek >
Jak využít kravince? Dají se zkvasit?, 4.5.2009
Dobrý den, je možné nechat kravince, které jsou vesměs suché, zkvasit, podobně jako slepičince? Udivilo mě, že téměř vůbec nepáchnou... Nebo mám raději použít čerstvé, nevysušené, kravince? děkuji.
Řízkování moruše v listopadu - jak zvýšit šance?, 17.11.2008
Dobrý den, prosím o radu. Podařilo se mi získat několik cca 17cm větviček moruše, s úmyslem jejich rozpěstování. Substrát je z písku, ornice, a   hrabanky.Větvičky jsou v pet lahvi, kvůli vlhkosti. Prozatím jsou v komoře, v... celý příspěvek >
slepičince z drůbežárny - ano či ne?, 17.11.2008
Dobrý den, mám radost, že píšete zrovna Vy, pane Vysloužile:-) Dobře, udělám to, jak píšete.  Nyní pouze slepičince zapracuji do kompostu. A teprve na jaře udělám ten kvasný nálev. Co mě překvapuje, je kašovitá konzistence, kterou zmiňujete.... celý příspěvek >
slepičince z drůbežárny - ano či ne?, 16.11.2008
Dobrý den, prosím o rady: 1.) Co si myslíte o použití slepičího trusu z drůbežárny? Mám na mysli jeho kvalitu... říkám si, že to asi nebude taková kvalita, jako z přirozeného chovu. Zase by ale měl být průběžně kontrolován, což mi přijde jako... celý příspěvek >
nízký druh trávy do lesa?, 14.11.2008
Dobrý den, možná hloupý dotaz - ale existuje druh trávy, která nevyroste více než řekněme 30cm a přitom se ji daří i ve stinějších partiích? Máme malý lesík, navazující na zahradu a z tohoto lesíka se k nám prorůstá ostružiní. Napadlo mě toto... celý příspěvek >
Právo na odstranění přesahujicích stromů z lesa?, 20.10.2008
Víte, je to paradoxní. Být ty stromy z pozemku soukr. vlastníka(evidované jako zahrada) pak má povinnost odstranit veškeré jejich nadz. části přesahující na cizí pozemek... Na své náklady. Proč tedy má být les výjimka, když navíc platíme daně, z... celý příspěvek >
Právo na odstranění přesahujicích stromů z lesa?, 20.10.2008
Dobrý den. Na pozemek s chatou,  přesahují stromy ze sousedního lesa. K jejich odstranění se ale nikdo nemá, proto uvítám jakoukékoli vaše rady a zkušenosti.  Padajicí větve ničí plot, střechu, jeden strom je nahnutý přímo nad chatou,... celý příspěvek >
Ten pravý druh bambusu - který se osvědčil Vám?, 10.8.2008
Zdravím. Zvažuji koupi některých z těchto druhů: 1.) Bashania fargesii, 2.) Bashania gingchengshanensis, 3.) Fargesia sp. Jiuzhaigou 1, 4. Phyllostachys atrovaginata, 5.) Phyllostachys aureosulcata -aureocaulis, spectabilis, 6.) Phyllostachys sp.... celý příspěvek >
Moruše s nejlepšími plody - jaký kultivar?, 18.7.2008
tak to jste mě potěšila. Máme právě pendulu první sezónu a plody - přesně jak jste psala - poměrně malé... Tak snad časem.
Moruše s nejlepšími plody - jaký kultivar?, 15.6.2008
Díky za tip. Byly řízky ve fólii, nebo normálně venku? Napadlo mě zkusit ostříhat pár větviček a zkusit je zapíchnout do země zhruba v polovině října(?) asi pod fólii. Jen nevím, aby nezamrzly?
Vinná réva Prim, 20.5.2008
děkuju Vám za info. Koupili jsme klasický pahýlek víceméně prostokořený. Namočen ve vodě byl asi jen 2h. Spíš mi přesně neni jasné do jaké výšky má dosahovat "hrůbek z lehké zeminy"?  Znamená to až po začátek toho vosku? Větvička měří... celý příspěvek >
Vinná réva "Prim", 19.5.2008
Omlouvám se za amatérský dotaz: koupili jsme vinnou révu s označením "Prim" žluté hrozno. Problém je v tom, že ani měsíc po vysazení z pahýlku s voskem nic neraší..., přičemž jsme jej zalévali dostatečně... Myslíte, že ještě vyraší?... celý příspěvek >
Jak poznám, že pršelo?, 10.5.2008
Ano, to máte pravdu, že de facto je potřeba znát půdní vlhkost. V místě mnoho sousedů není a popravdě - není to můj styl, nechci nikoho otravovat... Asi nám nejvíc pomůžou jen ty odkazy, za které ještě jendou děkuji. Lokalita není... celý příspěvek >
klíšťata na zahradě, 8.5.2008
...tak teď jde asi opravdu jen o moji představu: Jak zde bylo výše zmíněno, někdo se ptal na predátory klíšťat... Proto mě napadli mravenci, protože v množství je síla, a mravenci svou neutuchajicí aktivitou zvládnou opravdu hodně a působí na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika