Příspěvky uživatele - 113.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké tvary stromů?, 19.10.2008
Dobrý večer, taky zdravím. Draky už nepouštím, ale draka mám na dveřích a dráčka za oknem-jutového. Nejlepší bylo je vždy vlastnoručně tvořit. Ale tu správnou nostalgii ve mně vyvolává pálení bramborové natě, vůně cukrovky-ve vsi byl donedávna... celý příspěvek >
Černá housenka, 19.10.2008
Taky tu mnohonožku znám. Loni se mi pár jedinců "nakvartýrovalo" na chalupě do chodby do škvír. Byly takové nějaké "oblblé", podařilo se mi je namést na lopatku a vyhodit. M.R.
Jaké tvary stromů?, 19.10.2008
No to je prima. Taky ji znám a umím zpaměti, protože jsem se ji učívala s oběma syny. Dodnes mě někdy napadne, když to nádherné listí padá dolů na zem a já ač žádný dorostenec, jako malé dítě se procházím v těch hromadách listí a kopu a kopu a ono... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika