Příspěvky uživatele - 18.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bambus, 23.1.2009
Dobry den, "bambus, co roste ve vode a je zakrouceny do spiraly" neni bambus, ale druh Draceny!!!  Pravy bambus musi byt zasazen do hliny. Renata
Jak pěstovat pamp. trávu?, 18.10.2008
pamp. trava neni pampeliskova trava, ale pampova trava
bambusy maly vzrust, 1.9.2008
A co to je za odrudu?? Jsou bambusy, ktere se vice jak metr nedorustaji...!...mivaji sirsi a pomerne kratsi listy nez normalni bambusy.. R.
Ten pravý druh bambusu - který se osvědčil Vám?, 1.9.2008
Ja mam Phyllostachys nigra a podle me je to jeden z nejkrasnejsich. Na prvni pohled se od ostatnich nijak vyrazne nelisi, ale ma cerna stebla. Letos ma pred sebou 3. zimu. Nijak ho nezakryvam - je uz 3metrovy - a bez problemu se drzi. ... celý příspěvek >
kniphofie - strihat listy?, 16.3.2008
Dobry den, Mam rok kniphofii, krasne se pres leto rozrostla-zatim nekvetla-je vysazena ze semen. Na obalu od seminek bylo napsano, ze se ma na jare cela seriznout 15cm nad zemi. Bylo mi to trosku lito, ale bezmyslenkovite jsem vsechny listy... celý příspěvek >
pampova trava, 31.10.2007
Podle me ma ostre listy a jeste ke vsemu nejake hrube - ja jsem ji svazovala a na zapesti jsem od ni mela cervene, skoro jak odrene, fleky... vyhybejte se dal obloukem a na serezavani rukavice :)
tuje zesvetlala - jakoby uschla?, 31.7.2007
Dobry den vsem, prosim, poradte...zniceho nic mi odesla tuje (nevim presne druh-asi neni podstatne)..skoro ze dne na den zesvetlala, jakoby zesedla...uschla?..nebo je to nejaka choroba?? Nebyla zalevana ani hnojena. Dve sousedni (stejne druhe) jsou... celý příspěvek >
Co se stalo s jalovcem, 31.7.2007
Stalo se mi letos to same - u jalovce vloni zasazeneho. Behem tydne cely zezrzavel. Bala jsem se, ze to je nejaka nemoc, tak jsem ho radsi vytahla (doslova...sel uplne lehce!!) a vyhodila :(((
Miscanthus sinensis zebrinus - strihat?, 1.4.2007
Dobry den, mam prvnim rokem "miscanthus sinensis zebrinus" (prezil tedy prvni zimu) a nevim, jestli jsem ho nemela ostrihat..? Ma cele listy jakoby suche, ale uvnitr kazdeho stebla jsou po cele delce zelene. Nemam zkusenost, zda se tato... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika