Příspěvky uživatele - 12.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pergola nebo přístřešek?, 22.4.2007
Zdravím, mám zastřešenou pergolu a budu v ní mít zahradní krb. Komín chci protáhnout střechou ven, ale nevím jak na to. Komím asi bude moc horký a tak mám obavu aby tam něco nechytlo. Nevím jak to izolovat. Prosím pomozte. Děkuji
Nemoc stromů, 20.4.2007
mildo včera jsem objevil na kmeni opadajíci kuru byly tam chodbičky od v uvozovkách kurovce mam ten holý kmen zatřít emajlovou barvou nebo nechat na přírodě at se s tým vypořáda sama budu jablon sledovat děkuji za rady Pavel z Konicka
Nemoc stromů, 19.4.2007
děkuji mildo za radu mam strach aby se me ta nemoc nerožšířila na zdravé jabloně nebo na mladé stromky co jsem ted vysadil budu uřezávat do živého jablon zatím žije ale je taková divná uřezané větve mám ihned spálit nebo to není nakažlivé protože... celý příspěvek >
Nemoc stromů, 18.4.2007
prosim vas poradte me dnes jsem urezal další větev byla uschla mám uřezat celý strom nebo jenom větve nevím si rady jsem začátečnik chtěl bych se tomu věnovat děkuji za pochopení Pavel z Konice
Nemoc stromů, 17.4.2007
napadl mě jablon nějaký kurovec kura se me odlupuje a jablon pomali usychá kolem dokola jsou zahrady udržované jablon stará asi 30let
Rakytník - jak rozpoznat, 9.10.2006
JAk mohu rozpoznat rakytník . Potřeboval bych poradit jak rozpoznat rakytník samce od samice pište prosím na  meyl  ales.grepl@volny.cz Děkuji
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika