Příspěvky uživatele - 42.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 13.10.2010
Dobré poledne paní Marie, já měla letničky v samozavlažovacích truhlících proto, že je mám na zahrádce kam se nedostanu každý den a bohužel tam nemám žádnou střechu, pod kterou bych je mohla schovat. Jenže letošní deštivé léto mi dalo pěkně zabrat,... celý příspěvek >
Nový záhon, 13.10.2010
Paní Marcelo děkuji, já jsem podobného ražení, také bych chtěla aby mi to hned všechno kvetlo a seznam kytiček a keříků mám také pěkně rozsáhlý. Bohužel, zahrádka má s bídou 350 m2 a to ještě ve svahu, u plotu mám terén pěkně do kopce, asi... celý příspěvek >
Nový záhon, 13.10.2010
Dobré ráno Marcelo, děkuji Vám za povzbuzení, asi opravdu vše zasadím hned. Mám připravené keříky v kontejnerech a nechávat je v nich celou zimu by asi nebylo dobré. Myslela jsem že půdu prohnojím a nakypřím rytím, ale když dám pod každý keřík... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 12.10.2010
Paní Marie, opravdu máte nádherné kytičky. Jak to řešíte s vydatnými dešti? Máte kytky pod střechou? Já si letos pořídila samozavlažovací truhlíky a mísy na stopce a všechny kytičky v nich strašně trpěly přemokřením. Po několikadenních deštích,... celý příspěvek >
Nový záhon, 12.10.2010
To ne, chtěla jsem tím říct, že máme hodně kamenitou půdu. Jak hluboko nevím, ale minimálně 2 metry uričtě. V okoních zahrádkách mají keříky zasazené a pěkně rostou. Jen mi přišlo škoda, vyhazovat drny s hlínou z trávníku do kompostu. Dana
Nový záhon, 12.10.2010
Ještě mě napadlo, budu tam sázet i nějaké stromky. Buxus, šeřík, cypřišek a hortenzii. Děkuji Dana
Nový záhon, 12.10.2010
Děkuji Vám za radu, já to stříkala Roundapem z jednoho prostého důvodu. V trávníků bylo hodně vytrvalého plevele a kdybych to chtěla zrýt a vytahat drny, musela bych dovézt novou hlínu, protože mám zahrádku na skále. Máme hodně kamenitou půdu, takže... celý příspěvek >
Nový záhon, 12.10.2010
Dobrý den, pročítám zde diskuze, ale jaksi se nemohu rozhodnout a proto Vás zkušenější prosím o radu. Během září jsem v zahradě postříkala trávník Roundapem na místech kde chci udělat nové okrasné záhonky. Na těchto místech už mám krásně uschlou... celý příspěvek >
Hnůj, 23.7.2010
Děkuji z odpověď, ikdyž mě teda vůbec nepotěšila, v dobré míře jsem chtěla aby pěkně rostl a teď budu čekat, kdy začne chřadnout. Pod další stromečky radši hnůj nedám.
Hnůj, 22.7.2010
Takže když teď sadím stromky, jako cypřišek nebo brslen, můžu dát trošku koňského hnoje pod ně? Vykopu větší jámu, dám tam kobylinec, zasypu trochou hlíny a na to sadím. Nespálí se mi ty stromečky? Ten hnůj je čerstvý. Děkuji za radu.
Květ, 20.7.2010
dobrý den, ráda bych věděla, jestli odkvětlí, květ,z muškátu obyčejných, ne pěevislých,,,mám odstřihnout,,celý anebo jen ten květ  """bambulu
Réka - samosprašné borůvky, 11.6.2010
Tak přidávám další zkušenosti po roce. Na podzim jsem koupila ještě jednu stejnou borůvku od Sieberze - Réku, potom jednu na Floře Olomouc - prý zázračně plodí..., pak jednu noname v Hornbachu. Réka byla o stovku dražší než ty další dvě. Dnes mají... celý příspěvek >
Kompostéry, 17.5.2010
Děkuji moc za rady. Já také dávám do kompostu vlhký materiál, ale vždy tam přeschne. Mám totiš kompostér na sluníčku, protože na zahrádce nemám jediný strom. Pokusím se ho letos přes leto zastínit nějakou popínavkou a postupně ho osázím... celý příspěvek >
Kompostéry, 17.5.2010
Dobrý den, můžete prosím napsat jak to ze začátku nebylo nic moc? Smrděl vám ten kompost? A jak jste ho přehazovali? Do druhého kompostéru nebo jen v něm jste ho přehodili a promíchali? A za jak dlouho se to zlepšilo? Mám podobný problém, koupili... celý příspěvek >
Letos zasazene sazenicky, 5.5.2010
Vážení když to tak všechno čtu... odrazuje mně pěstovat révu..i když jsem nedávno náhodou dostala pár řízku zasadila jsem ji k plotu..křížem 2 do jednoho důlku a dál fakt nevím podle diskuzi je to složité možná se mi to jen zdá,,,,nebudu to tak brát... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika