Příspěvky uživatele - 31.73

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka Jonsered nebo YardMan - nebo jiná?, 3.3.2010
Díky za doporučení, koukal jsem na ni a ta vypadá dobře. Takže ji zvažuji. je ale zase pravdou, že YardMan dává 5 letou záruku, takže to je dle mě také zřejmá výhoda (počítám, že si tím výrobce za kvalitou stojí). Řeším tak výber mezi těmi uvedenými... celý příspěvek >
Sekačka Jonsered nebo YardMan - nebo jiná?, 3.3.2010
Sekat budu menší pozemek pravidelně a větší tak ob jedno sekání menšího, takže se dá říci. že sekat budu těch celých 1500 m celkem pravidelně a často. Vámi doporučená sekačka Stiga Turbo 47S mi sice přijde jako docela vyhovující, jen mám trošku obavy... celý příspěvek >
Vlašský ořech - nemoc listu (fotky), 22.9.2009
Je možné, že se jedná o stejnou nemoc jako získal náš ořešák. Má výstupky i na slupce ořechů a některé takto napadené ořechy mají kus černé šlupky a pod tím kus černé skořápky. Právě hledám radu, zda je na internetu. zdenka.strachova... celý příspěvek >
Borůvky kanadske plodnost, 18.8.2009
Můžu se zeptat na konkrétní odrůdu? My jsme zasadili loni Berkeley a letos jsme měli asi 20-30 borůvek na keři, byl jsem spokojen až do chvíle, než jsem viděl vaše fotky :-) Klobouk dolů.
Travní traktor Partner P 200107HRB, 8.7.2009
Nevim, jaky je model traktoru, o ktery mate zajem, ale zrovna dneska jsem nasel na netu test jednoho modelu teto znacky (na strankach itest), tak snad ten, ktery jste si vybral je kvalitnejsi, nez ten testovany.
Tilancie, 11.6.2009
Můj syn se zbláznil do Tilancií a já bych mu chtěla koupit nějakou publikaci, knihu o nich. Ale nic nemůžu sehnat. Můžete mi poradit?
Gingko Biloba - problém s pěstováním, 28.1.2009
Přátelé, gingko je typickým příkladem rostliny, která se bude v interiéru vždy trápit. Ze své domoviny je jinan zvyklý na poměrně tuhé zimy, proto jeho roční cyklus, ať děláte co děláte, prostě bude probíhat se shozem listů a hibernací. Tak jako jiné... celý příspěvek >
vosí hnízda v zemi, 15.10.2008
Přesně tohle jsem udělal a mám pokoj. Předtím jsem neúspěšně zkoušel vřelou vodu nebo zakrytí vchodu.
Znáte někdo květinu, které se říká Cincibus?, 27.5.2008
 Kamarádka mi psala, že si koupila Cincibus. Hledala jsem ho na netu, ale nenašla, jde asi o nějaký místní název. Co to je Děkuji Dana
Clematis na balkon?, 14.4.2008
Minulý rok na podzim jsem si koupila Clemátis a měla jsem ho celou zimu na chodbě, kde bylo asi 4-8°C. Chci ho mít na stálem stanovišti u pergoly. Kdy ho mohu přendat ven. Musím čekat až přejdou zmrzlí?
Čím ozelenit nevzhledné zdi?, 28.2.2007
Sazenicew pěstovat sama nebudu, zakoupím je. S největší pravděpodobností použiji Parthenocissus tricuspidata. Břečťan není vhodné použít vzhledem k orientaci zdi na jih.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika