Příspěvky uživatele - 116.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rubinola - řezat či nechat být?, 13.4.2018
pokusím se být s radou stručný. rubinolu jse sázel předloni na jaře na M9, vedle mám bohemia gold, která také plodí ma dlouhém dřevě na JTEE (8 let). řezal jsem vždy na jaře klasicky a strom se ve stěně vyholuje a opravdu plodí málo a na... celý příspěvek >
Je už nutné ošetřit rajčata proti plísni?, 8.6.2015
Dobrý den, už jste začali stříkat rajčata? Má teď být deštivo, tak je lepší preventivní ochrana, nebo je ještě čas? Díky, Helena
Hrušeň Abbe Fetel, 10.3.2015
Dobrý den, pěstujete někdo tuto hrušeň? Jaké máte zkušenosti? Mám pochyby, zda u nás dozraje. Děkuji, Helena
Lze již sázet cibuli ze sazečky?, 10.3.2015
Děkuju za reakce... Ano, dnes ji přikreju. Helena
Lze již sázet cibuli ze sazečky?, 9.3.2015
Dobrý den, už jste někdo zasadil cibuli? Měla jsem teď o víkendu čas, tak jsem ji zasadila; doufám, že není příliš brzy, co myslíte? Díky za odpověď, Helena.
Salát ven?, 12.3.2014
Dobrý den, neposlala byste příležitostně fotku toho obrubníku? Také bych ho potřebovala. Díky, Helena
Lze již začít s průřezem?, 7.2.2014
Ještě k tomu průřezu - co si mám koupit na zatření řezných ran u jabloní - balzám nebo vosk? Helena
Lze již začít s průřezem?, 7.2.2014
Děkuji, budu dělat prosvětlení - takže ještě počkám. Helena
Lze již začít s průřezem?, 7.2.2014
Dobrý den, mohu již o víkendu začít prořezávat jabloně (má být teplo), nebo mám radši ještě počkat? Poraďte, díky, Helena
Plody bez jader, 19.9.2013
Dobrý den, zdravím všechny na fóru; začaly nám padat ořechy, na pohled vypadají krásně. Po rozlousknutí však vevnitř není žádný oříšek, ale jen jakoby pomačkané obalové slupky. Zatím to je ve všech doposud sesbíraných plodech. Je to nějaká zákeřná... celý příspěvek >
Marhula hnojenie ci choroba?, 23.7.2013
Zdravím Libore! Úplně stejně postiženou, též na podzim vysazenou meruňku mám já; odborník tvrdil, že to vzniklo přemokřením při červnových lijácích, kdy se kolem ní vytvořila menší laguna zadržené vody. Doporučil mi opakované postřiky Hycolem, a... celý příspěvek >
Nemoc novych hrusni, 5.6.2013
Dobrý den, zdravím na fóru! Také mám hrušeň napadenou vlnovníkem, kromě toho i mšicemi. Postříkám ji nějkterým přípravkem z těch, které doporučujete. Co mě však překvapilo je to, že na vyhonech napadených (asi) mšicemi se doslova pasou obrovští... celý příspěvek >
Také máte nakvetlé meruňky?, 13.3.2013
Děkuju za odpověď, to jsem ráda, že to takhle vidíte, mám 10 meruněk a všechny se už chystají na kvetení. Také každý den aspoň chvíli pracuju na zahradě, stále se poměrně brzy stmívá po tom, co přijdu z práce, ale i tak je to fajn, např včera jsem... celý příspěvek >
Také máte nakvetlé meruňky?, 13.3.2013
Dobré ráno, našim meruňkám už prosvítají růžové okvětní plátky skrz květní pupeny - bojím se, že namrznou. Jaký máte názor? Helena
Jak ostříhat starou broskev?, 27.2.2013
Tak ještě jednou a naposled - uvádím na pravou míru, nebyl z Holovous, ale z jedné školky ve středních Čechách. Omlouvám se za nepravdu. Pěkný den, Helena
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika