Příspěvky uživatele - 114.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Může svíčka zničit zapalování?, 23.2.2009
Dobrý den. Děkuji všem za názory. Mrzí mě trošku, že si tu pár lidí lehce vjelo do vlasů, nicméně to asi patří k věci, každý má jiný úhel pohledu. Nicméně výsledek je ten, že mi byla nabídnuta oprava (výměna zapalování + práce) v ceně cca 2900,-.... celý příspěvek >
Může svíčka zničit zapalování?, 16.2.2009
Dobrý den. Mám pilu Jonsered 2150 něco málo přes rok. Pila po čase začala špatně startovat, vyměnil jsem svíčku (orig.byla NGK BPMR 7A) za svíčku BRISK U 15 (NGK jsem nesehnal). Pila bez problému sloužila další cca 4 měsíce a poté po určité době... celý příspěvek >
Zahradní traktor CubCadet, 29.6.2007
Úžasné, jak si někdo nevidí do huby. Pan Rudolf Budinský si nemůže vynachválit firmu okolozahrady z Dobrušky. Volal tam a byl spokojený. V jiném vlákně tuto firmu zase propaguje mezi internetovými prodejci.  Vážený pane fiktivní Rudolfe... celý příspěvek >
Jakou rotační sekačku?, 25.5.2007
Sekačku s předním náhonem bych si už nikdy nekoupil. Do kopce vůbec nejezdí, kolečka na mokrý trávě prokluzují a po naplnění koše kloužou i na rovince. Měl jsem jí 2 roky a šla pryč.
Elektrická sekačka s pojezdem?, 17.5.2007
Sekačku DOLMAR 4818S jsem koupil za 8490Kč a naprostá spokojenost. Levnější cenu jsem nesehnal, ale nelituju. Byla doma druhý den a maká jako sviňa.
Jaký olej?, 15.12.2006
Dobrý den. Mám speciální dotaz, v zimě prořezáváme ledový příkrov rybníků. Potřebuju poradit čím mazat řetěz pily, aby to bylo odbouratelné a netvořilo  to mastný film na hladině,neb to je to samé jako kdyby tam ten led zůstal. Děkuji Karel.
tuje - skudce, 5.10.2006
jj
Hecht C40M x Grizzly MTS34, 11.9.2006
Ohledně těchto dvou značek, obě jsou kvalitativně podprůměrné, procento reklamací blížící se k hranici 70 %, jdi do Dolmaru 430, sice stojí víc jak jednou tolik, ale až k němu po deseti letech provozu přijdeš a on ti na první pokus bez problémů... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika