Příspěvky uživatele - 53.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka na solární pohon, 23.1.2009
A co si pořídit ruční vřetenovou? Já sekám cca 300 m., původně jsem měl motorovku, ale ta šla rychle pryč. Sekám 2-3x týdně, trávník vypadá hezky a je to božský relax + zdravý pohyb a žádný smrad
Zelný salát jako v restauraci, 31.10.2008
Zelí nakrouhat, nebo nařezat na slabé nudličky, posolit, pocukrovat, trochu kmínu, pepře, zakápnout octem (klasickým)-30 min na to nešahat, poté pořádně rukou (jemně)promíchat, nechat proležet(hodinu) a promíchat, nechat vyspat a potom by to mělo být... celý příspěvek >
Ředění slivovice, 10.10.2008
Nevím jak slivovici, ale všechno co ovoce, které jsem "konzervoval" tak jsem ředil obyčejnou převařenou vodou (ze studny). Žádný zákal a chuť boží!!!
Lze využít drtič větví i na ovoce?, 26.9.2008
Tak tomu říkám 100proc. efektivita! Nejdřív jabka, potom strom :-} S drcerním na štěpkovači zkušenosti nemám, ale místo lisu se výborně osvědčila stará bubnová ždímačka zn. Romo. Drť dát do starého povlaku na polštář a sednout si na ten vehement,... celý příspěvek >
recke seno, 14.3.2008
Pokud je mi známo, tak "řecké seno" je směs koření na mletá masa - v bulharsku se to jmenuje čubrice, bývalá jugoslávie pleskavica. Mělo by v tom být oregano, tymian, paprika, pepř.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika