Příspěvky uživatele - 217.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co teď s kadeřavostí?, 29.3.2009
Na zahori je ot strasne. V sobotu krasny den ale vietor, ze by jeden odtialto postriekal aj karpaty. Pekny den bez vetra na jar ani nie je.
Tomel japonský (Dyospiros kaki), 10.10.2008 Obsahuje fotku
Stromček stačí chrániť prvé dva, tri roky, potom už nie.ja som zatiaľ zaznamenal teplotu -21c bez poškodenia.Každý rok mi veľmi pekne rodia aj tie čo som si rozmnožil.
Kiwi, 10.10.2008 Obsahuje fotku
Ja osobne kiwi nezazimovávam, a každý rok mám peknú úrodu na maloplodých aj na veľkoplodých
fíkovník, 10.10.2008 Obsahuje fotku
Prečo si to chcete komplikovať.Semenáče-stromy vždy neskoro rodia.Ja čo pestujem, rozmnožujem niesú semenáče a rodia už druhým, tretím rokom
hurmikaki, tomel japonský, 1.10.2008 Obsahuje fotku
Ja ich rozmnožujem a pestujem bez problémov, Niektoré rodia už tretí rok.Kiwi tie mi už  zarodili aj prvý rok.Nechránené vydržali teplotu pred niekoľkými rokmi   -21C
podzimní, 7.5.2008
Dobrý den, Poradil by mi nekdo, jake jsou vhodne podzimni odrudy pro primy konzum? Nemam moznost skladovani jablek... Predem dekuji za rady
opylení jabloní, 7.5.2008
Dobrý den, mám otázku, zda se mi navzájem opylí, pokud budu mít jen dva stromky a to odrůdy letní průsvitné a James Grieve Red? Nebude problém, když mají různou dobu plodění? Nebo budu muset zvolit dve podzimní odrůdy... V okolí nejsou žádné... celý příspěvek >
podnože M9 a MM106, 7.5.2008
Moc děkuji za odpověď. Předpokládám tedy, že pokud mohu dát stromky jen 3-4m od sebe (chci jen 2 nebo 3, nemám tolik místa), měla bych použít spíše M9? A co se týče té trávy, bude stačit, když zabráním jejímu růstu jen v okolí kořenů,... celý příspěvek >
podnože M9 a MM106, 6.5.2008
A vadí těmto podnožím růst na zatravněné ploše?
podnože M9 a MM106, 6.5.2008
Dobrý den, mohl by mi nekdo poradit, jaky je rozdil mezi temito podnozemi? Co se tyce rustove vysky? Chtela bych odrudy Golden, Gala a letni prusvitne a potrebovala bych vedet, jaka podnoz je vhodnejsi a jakou jak od sebe umistit daleko. Dekuji,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika