Příspěvky uživatele - 218.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jabloňová stěna, 15.4.2010
ještě k diskuzi. Byl jsem letos na schůzi zahrádkářů ve Světlé nad Sázavou a viděl jsem a jedl jsem uchovaná jablka přes zimu od p. Adamce. Těžko byste tomu na Vysočině uvěřili, co dokáže poctivý a zapálení přístup k věci. Jablka byla chuťově výborná... celý příspěvek >
Poznáte neznámou květinu?, 15.10.2009
my ji pěstujeme pod názvem mesembryanthema, něco jako český název šrucha. Petr
Co je to za rostlinu?, 10.9.2009
děkuji, bohužel carissu mám jako bonsai. ta to není. U této rostliny jsou listy tenké, spíše jako u bonsai Zelkova. Květy jsou menší a více hvězdičkovité. Když vykvete celá rostlina, vypadá to velmi vánočně.Petr
Název trvalky, 8.9.2009
pravděpodobně anemone hupehensis. petr
Co je to za rostlinu?, 6.9.2009 Obsahuje fotku
již nějaký čas pěstuji tuto rostlinu. Vytrvale kvete hvězdičkovými bílými květy, které "stojí" na větvičkách. Bohužel nevím, co je to za rostlinu.Nepoznal by ji někdo? 
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 9.10.2008
pěstujeme ho v nadm. výšce 600 m. raší velmi pozdě (začátek června) a letos stihnul pouze nasadit poupata. Stejně jako i jiným pěstitelům z okolí. Petr
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika