Příspěvky uživatele - 192.67

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mšice na paprikách, 14.7.2009
Nevite někdo jestli mam jeste vubec šanci se zbavit jeste msic na paprikach ve skleniku kdyz uz jsu tak premnozene ze listy me zloutnou a padaji a jsou ty listy uz takove nacernale asi od trusu msic nebo nevim. Pri pocatku vyskytu msic na paprikach... celý příspěvek >
Velikost sadby, 9.10.2008
Děkuji za odpověď. (: Letos na jaře jsem koupila certifikovanou sadbu, kterou jsem následně vysadila a výnos byl velmi a velmi dobrý. Doposud se o pěstováni brambor starala mamka, která na jaře sázela i brambory, ktere na podzim koupila v... celý příspěvek >
Velikost sadby, 17.9.2008
Dobrý den, ráda bych věděla, jakou mám použít velikost sadby(přibližně v cm) a jestli je dobré nasadit znovu na jaře sadbu ze sklizených brambor, nebo je lepší použít znovu certifikovanou sadbu...
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika