Příspěvky uživatele - 177.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Thuje - brouk vyhodává si cestičky ve dřevě, 2.10.2008
Ahoj, prosím všechny o radu. Včera jsem šla zkontrolovat thuje a našla jsem na jedné nalomenou a uschlou větvičku. Když jsem jí odtrhla na kmínku našla jsem tam v chodbičce skoro černého brouka a při bližším ohledání toho místa byly kolem... celý příspěvek >
Oranžový "prášek" na vrbě - co to je?, 29.7.2008
Ahoj zahradníci, na své vrbě Kilmanrock jsem ze spodu listů objevila oranžový prášek, nevím jak jinak to popsat. Není to nějaká houba? Díky za radu!
Cesmína a opadávání listů, 10.7.2008
Tenhle problém mám taky. Nevím co s tím. Poradí nám někdo?
Co mi žere vrbu?, 28.5.2008
Ahoj. Na jaře jsem zasadila vrba Salix pendula. Ostřihala jí na kvedlačku, jak jsem se tu dočetla a nyní už má 20 cm výhony. To by bylo fajn, ale nějaká potvora mi vysává ty nejmladší lístečky. Zespodu jsou opravdu miniaturní žlutý potvůrky. Lístek... celý příspěvek >
Hořká sůl i na listnáče, 28.5.2008
Ahoj, nedávno jsem slyšela, že se dá hořká sůl aplikovat nejen k jehličnanům, ale že prospívá i listnatým keřům. Je to pravda?
Prosím,co může být s jehličnany?, 22.11.2006 Obsahuje fotku
Píšete, že je hodně zaléváte a že jsou uschlé. Thuje prý reagují na přelití stejně jako na nedostatek vláhy. Takže podle mého je to přelitím a  thujím prostě uhnily kořeny. Někde jsem se dočetla,  že pokud thuje nemá dostatek vody, tak... celý příspěvek >
tuje - skudce, 4.10.2006
Myslím si, že jde o Molovku thůjovou. Našla jsem na internetu na to postřik- DECIS FLOW 2,5. Stojí asi 49,-- Kč. Jinak tady jsou obrázky škůdce, který jsem našla na zahraničním serveru. U nás o tom nic nepíšou. Tak jestli to vypadá jako níže, tak je... celý příspěvek >
Thuje, zerav, 3.10.2006
Nejsem odborník, ale už jsem se taky informovala. Myslím, že stříhat až po dosažení požadované výšky plotu. Stromek se pak začne rozšiřovat do stran a zhoustne. Když se zastřihne hned, tak se zpomalí růst nahoru. Jinak se thůje stříhají na jaře a na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika