Příspěvky uživatele - 71.48

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poznáte samečka sazenice kolomikty?, 6.11.2006
Pane Kola mám jeden dotaz. Píšete o výsevu kiwi. To není vůbec žádný problém. Problém nastává, až to vykvete / někdy dříve, jindy hrozně pozdě / a zjistíte, že mám skoro samé samečky. Sazenice jsou lepší, než z řízkování, jdou velmi razantně. Ale... celý příspěvek >
Poznáte samečka sazenice kolomikty?, 4.10.2006
Díky za informaci, a co když mám vedle nově vysazených kolomikt  plodící arguty i se samcem? Potřebuje kolomikta netně zase samce kolomikty? Takže když ty koupené budou samice, opylí je samec arguty a když to budou samci, budou pro... celý příspěvek >
Poznáte samečka sazenice kolomikty?, 3.10.2006
Koupil jsem v zahradnictví Montano v Přerově nad Labem sazenice kolomikty, mají světle zelené listy s tmavšími rezavými fleky, v žádném případě ale neodpovídají panašovaným listům kolomikty, jak ji vídáváme na fotkách. Potíž je v tom, že to prodávají... celý příspěvek >
hořké okurky, 2.10.2006
Já jsem po prvních j´hořkých okurkách přisladil záhon a všechno je v pohodě. Na 4m2 záhonu asi 2 kg cukru krystalu. Řešetlák
destilační přístroj, 2.10.2006 Obsahuje fotku
podle vyhl. 204/1993Sb můžet vlastnit destilační přístroj a na něm vyrobit pro potřebu své rodiny 15 litrů 90% etanolu, /  kolik je to slivovice si přepočtěte /. Zdraví Řešetlák
Pěstování malin na balkone, 1.10.2006
Sázel jsem je v září, první plody byly v létě, více zase koncem září, pak to už rodilo celé léto, ve dvou vlnách. Chce to ale ne ani zálivku jako hnojiva. Cererit třikrát v roce, na zimu, pak v dubnu a v červnu. Hlavně velkou nádobu a spíše vápenitou... celý příspěvek >
Pěstování malin na balkone, 28.9.2006 Obsahuje fotku
Maliny na balkoně rostou velmi pěkně, mám je ve starých neckách na prádlo, dlouhých 180cm. Sice jsem tam musel dát asi 8 pytlů hlíny, ale maliny rosdí a vytvářejí nové odnože. Je s podivem, že plody netrpí umělým prostředím, asi je to častým... celý příspěvek >
Elektrické pily, 27.9.2006
Souhlasím, jsou super
Kříženec kiwi s rajčetem, 25.8.2006
Lidičky, podívejte se na tu podivnost neznáte to někdo?
Nasázel jsem kiwi, 18.8.2006
Opravuji větu "  která po odříznutí infikuje vnitřek kmínku, který zčerná  "  na větu "  která  infikuje vnitřek kmínku, který zčerná, jak je zřejmé po odříznutí napadeného výhonu  " . Když už... celý příspěvek >
Pepino Gold ano ale druhým rokem, 5.8.2006
Teď už nic nenapěstujete. Pokud chcete koupit dobré sazenice, doporučuji Vám pana Maršálka - http://pepino.stb.cz.
Hnědé skvrny na listech kiwi, 1.8.2006
Opravuji chybný  údaj v prvním článku. Původ uvedené odrůdy Mafil není od Starkla, ale od Chovance.
Nasázel jsem kiwi, 21.7.2006
Jak a kdy to řežete? Díky za odpověď.
Sekačka s pojezdem, 7.7.2006
Pozor - velmi dobrý vynález je startování perem, nemusíte tahat za startovací lano. Sekačka si při vypnutí napne pero jako u hodin, Vy po vyprázdnění koše jen zmáčknete páčku a pero nastaruje. Je to geniální - je o 1 500 Kč dražší, není potřeba... celý příspěvek >
Jak, nebo čím zlikvidovat plevel, nebo trávu, bodláky, 7.7.2006
Doporučuji aplikovat Roundup, likviduje přes listy kořenový systém a neničí okolí. Ale pozor, abyste nezasáhla postřikem okolní, pro Vás vyhovující rostliny. S pozdravem Hejduk
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika