Příspěvky uživatele - 166.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosim o nazev, 21.7.2014
Pratele dekuji.Je videt, ze jsou zde odbornici.Admin z jedne bylinkarske FB stranky mi tvrdil, ze to v zadnem pripade nejsou divoke rostliny, ale zahradkove kytky a ze mu tim spamuju stranku :-D.Diky vsem!
Prosim o nazev, 21.7.2014
Dekuji bude to on!
Prosim o nazev, 19.7.2014 Obsahuje fotku
Prosim o nazev, focena v jznich Cechach na louce, ale zrejme byla oseta.Diky.
Prosim o nazev, 19.7.2014 Obsahuje fotku
Prosim o nazev, foceno na louce a myslim, ze byla oseta, takze asi nebudou mistni, jihoceske :-).
Znáte název?, 27.8.2013
Diky vsem!
Znáte název?, 10.8.2013 Obsahuje fotku
Nevim, jak se jmenuje ta kvetinka s cervenymi kvitky.Poradite?
Znáte název?, 10.8.2013
Diky moc!
Znáte název?, 8.7.2013 Obsahuje fotku
Nevíte název téhle rostiny?Dostala jsem jednu rostlinku a vysemenila se a ted mi roste snad vsude:-)Připomíná voděnku s modrými květy.
Plevel, 8.7.2013
Jestli je to sagina, tak tu ja si nedavno koupila, dela krasny koberec.A vy ji vytrhavate... Vzdyt je to vhodne do skalky, na vlhcich mistech nechte saginu a na sussich vam porostou skalnicky.
Výsev semen řebčíku královského, 30.6.2013
Ted jsem chtela zadat podobny dotaz ohledne rebciku kostkovaneho.Vcera jsem sebrala par semen.Mate nekdo zkusenost???Martina.
Co je to za bylinku?, 19.6.2013
pardon, tak ne bylinka, ale rostlinka... kazdopadne dekuju
Co je to za bylinku?, 19.6.2013 Obsahuje fotku
Neznate nekdo nazev?Kamaradka pestuje na zahrade a nevi co :-)
Topinambura?, 4.11.2012
Takze neni problem jist i topinambur z volny prirody?Tady u Labe jich roste spousta, jen jsem nevedela, jestli to neni nejaka nejedla nebo zplanela odruda.A ty hlizy, co prodavaji v zelenine?Myslite, ze z nich neco vyroste, kdyz je na jare... celý příspěvek >
Plevel nebo kvetina?, 20.7.2012
Tak vam dekuju, je to urcite ta locika.Sice jsem nestudovala postaveni listu, ale je to ona:-)Jak jsem vygooglila, tak uzitek z ni nebude zadnej a radeji hned jak odkvete, osmikam kvetenstvi, jinak jich tu budu mit pristi rok milion:-)Diky, lidi!
Plevel nebo kvetina?, 18.7.2012
Nene, ten to neni, pchac nam roste u lesa, tohle nema klasicky trny, jen takovy ohebny jehlicky ze spodku listu, jinak to nepicha.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika