Příspěvky uživatele - 174.222

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zelena zahrada, 18.2.2009
Měl jsem od nich první pilu STIHL a úplně v pohodě-originál krabice, nářadí,český návod.Pracují s nižší marží a to štve zlatokopy, není divu.
Jaký stroj na 5ha pastvin pro několik koní, 17.2.2009
Pokud jsou pozemky u domu jak píšete, tak to máme i my a zvolily jsme dovoz ojetého traktoru(v našem případě fendt)z německa(bez SPZ) za 35000,- i s dvouradličným pluhem a sekací lištou.Dokoupen -obraceč sena se shrnováním(9000,-),samosběrný... celý příspěvek >
Jaký zahradní traktůrek?, 17.2.2009
Wisconsin byl jeden z mých favoritů, ale měl vyšší posed-pro mě nevhodné v kopcích, ale naoplátku větší objem koše, skoro bezkonkurenční.Zajímavá volba může být Stiga estate pro 22K, nebo Honda, která má dobré motory s příznivou spotřebou.
traktor nebo rider, 17.2.2009
Podle peněz . Na zahradu se stromy rider(ne minirider!!!),lepší ovladatelnost, možnost AWD(4x4),možnost sekat vyšší trávy díky vyjímatelné zadní části sekací hlavy-tráva neucpává nože v bubnech, nepřejíždíte koly trávu než ji seseknete a prostě... celý příspěvek >
Stihl MS 360,361 nebo HQ 359, 16.2.2009
Taky jsem chtěl profi-pilu a MS 361 vyhrála na plný čáře.Je to hravá pila s kterou je radost dělat, příjemně překvapila a v údržbě, vidím lepší dostupnost.
jaký zvolit křovinořez, 16.2.2009
Honda 2-takt, nebo 4-takt?Dvoutaktní byli nesmrtelné(10let v provozu bez servisu) a čtyřtakt je v silnější verzi pohodová mašinka, jen vyžaduje servis ventilů, slabší verzi by jsem nedoporučil,35ccm je optimum okolo domu, mohu jen doporučit.Od stihlu... celý příspěvek >
Zahradní traktor na 1,5 ha, 5.2.2009
Ještě k dotazu-na rozprášení trávy 30cm zapomeňte, okamžitě se ucpe výhozový kanál.Toto zvládne jen boční výhoz a v klidu, nebo jsem to mulčoval, ale nesmí být hustá tráva a zdvih napolovinu, aby to mělo místo, ale měl by platit i pomalejší pojezd.To... celý příspěvek >
Zahradní traktor na 1,5 ha, 5.2.2009
Šestihran na HQ-1500,-
Uzávěrka diferenciálu - ano či ne?, 5.2.2009
Proč ne rider s AWD a mulčovat bez dalších starostí?
Jaký zahradní traktůrek?, 5.2.2009
HQ opravdu sází spíše na ridery-velká nabídka, v lepší kvalitě.Informací od prodejce je vtip v tom, že traktůrky se montují v americe a ridery ve švédsku.V traktůrkách jsou nenormalizovaná ložiska pochybného původu, což musí potvrdit každý majitel a... celý příspěvek >
Rider Stiga nebo Husqvarna?, 30.12.2008
To je pravda, že motory od kawiny jsou nej a vanguard?Bodejť by nebyl, když je to nejlepší motor od brikse.Pokud by jsem chtěl s něčím jezdit z uvedených modelů, tak husqvarna je komfortnější, nedá se svítit.Posez, ovládání,servisní údržba, větší... celý příspěvek >
Kupuji zahradní traktor, 30.12.2008
Honda je dle mého mínění zajímavá už jenom tím, že neustále se snaží zdokonalovat dokonalé.U posledních modelů zvětšila průřez výhozu kanálu, což bývá slabina sběru a sukničkou na koši prašnost sběru na sušší půdě.A posez je jeden z... celý příspěvek >
Rider Stiga nebo Husqvarna?, 7.12.2008
Je zvláštní, že někdo vidí u bivoje Vanguarda (16hp tuším) a někdo Kohlera (20hp, nebo 25Hp).
Rider Stiga nebo Husqvarna?, 6.12.2008
Stiga je předražená, proto u ní platí více než u jiných značek, že se musí kupovat jen v akčních slevách, které stáhnou ceny blíže k normálu.Slevy se musí pohybovat min.20%,aby se stala koupěschopnou.Bivoje měli s výchozí cenou původně za necelých... celý příspěvek >
Traktor HQ CTH 155, 23.11.2008
O víc než na polovinu se sníží hlučnost, pokud nejsou ložiska úplně odepsaná, tím,že se tam stříkačkou s jehlou natlačí pod kryt ložiska vazelína, neboť tam žádná není .
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika