Příspěvky uživatele - 149.148

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
velmi ranné brambory ve fóliáku, 13.2.2009
Nemáte někdo zkušenost s pěstováním velmi ranných brambor ve fóliáku nebo pod fóliovým krytem? Koupil jsem 1kg velmi ranných brambor a chtěl bych je zkusit co nejdříve sklidit. Hlavně nevím, zdali je už čas na naklíčení a kdy je vysadit do fóliáku.
ekonomické využití zahrady, 5.2.2009
Zatím jsem pěstoval na malém záhonku okurky, rajčata a papriky. Ovšem při započtení ceny sadby a postřiků se to finančně nevyplatí. Dá se to dělat jen pro radost.
ekonomické využití zahrady, 5.2.2009
Po období, kdy nebyl na zahradu čas, mám najednou díky krizi času víc než dost. Zároveň mám zahradu 17 arů, kde kromě pár stromů a keřů roste jen tráva. Rád bych ji využil pro zásobení rodiny. Poraďte co pěstovat, aby sadba a nutné postřiky nebyly... celý příspěvek >
angrešt, 29.10.2008
Z rezistentních pěstuji Primu. Chuťově žádná sláva, ale na kompoty dobrá. Jinak mám 13 stromkových angreštů starších odrůd. Nejnáchylnější na padlí je Zlatý fík. Pravidelně 2x ročně stříkám všechny angrešty včetně rezistentních. V době výskytu padlí... celý příspěvek >
Zázraky v zahradě, 16.10.2008 Obsahuje fotku
Otakárek ovocný je moc hezký. To já měl na začátku září na návštěvě otakárka fenyklového, který ochotně pózoval.
mé jiřiny, 9.10.2008
Děkuji za radu. Už jsem si ji našel a určitě si ji objednám. Na fotce vypadá velice pěkně, snad také bude dorůstat ke 2m.
mé jiřiny, 5.10.2008 Obsahuje fotku
Já používam jiřiny jako živý plot. Bohužel, odrůda kterou jsem dostal moc nekvete. Dorůstá však až 2m. Na fotce je za nimi schován plot 1,8m vysoký, kouká jen sloupek který má přes dva metry. Pokud znáte odrůdu stejně vysokou, která více kvete,... celý příspěvek >
Vaše Top ten odrůdy hrušní , 1.10.2008
Máte pravdu pane Vysloužile, bez rajonizace a uvedení půdních podmínek jsou žebříčky chutí k ničemu. Sám mám odrůdu Nela a nedá se to jíst. Kolega z práce ji má také a je velice dobrá. Bydlíme od sebe 15km (Hradecko), Já mám jílovitou půdu, jižní... celý příspěvek >
kamčatské borůvky nerostou, 1.10.2008
Myslím, že problém bude v zastínění. Já je koupil s kolegou v zahradnictví Kruh před třemi roky. Loni na nich bylo pár plodů, letos asi menší hrst z keříku. Narostli pouze asi 30cm. Pěstuji je v zahradnim substrátu a hnojím i zalévám dostatečně.... celý příspěvek >
Odstranění pařezu, 27.9.2008
Pokud nemáte možnost dostat na zahradu těžkou techniku, doporučuji uříznout 20cm pod úrovní země a zahrnout. Sám jsem to tak vyřešil před 17 lety, když jsem koupil zahradu a musel pokácet spoustu starých stromů (17 švestek, 3 hrušně, 2 třešně a 2... celý příspěvek >
Čačanska Najbolja, 23.9.2008 Obsahuje fotku
Mám naprosto stejnou zkušenost. Současně s Čačanskou Najboljou jsem vysadil švestku (pološvestku?) Stanley, která je co do chuti daleko lepší. Ani ta však nedosahuje chutí na domácí švestku. Pokud jde o plodnost, je pořadí přesně opačné. Najbolja -... celý příspěvek >
klíšťata na zahradě, 8.5.2008
Na mravence bych moc nesázel. Mám zahradu sousedící s lesem. Větší část zahrady seču jednou až dvakrát do měsíce. Mraveniště tam jsou tak po třech - čtyřech metrech. Klíšťat je tam plno. Menší část zahrady u domu sekám pravidelně a udržuju trávu na... celý příspěvek >
Odrůda odolná moniliové spále, 26.4.2008
Poraďte odrůdu meruňky alespoň částečně odolnou moniliové spále. U višně se mi osvědčila odrůda Favorit, kterou nemusím vůbec stříkat. Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika