Příspěvky uživatele - 231.164

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zemní vruty pro kotvení plotů, 1.10.2008
Zakoupil jsem dva modely a postavil dva přístřešky na dřevo, nemohu si vynachválit. Příští kok budu stavět velkou verandu s posezením a neváhám je opět zakoupit. Lehká a jednoduchá montáž, prostě super. Jirka
Čerpadlo, 8.8.2008
ahoj. Já jsem si koupil do jezírka 25m3 radši dražší a výkonnější čerpadlo (Messner MP 8000 / 115W) elektronicky reguluju jeho otáčky a tím i výkon a příkon-teda i korunky :) podle potřeby a počasí. Jo a mám tam výtlačný převýšení 1,5m,... celý příspěvek >
Koupací jezírko s přírodní filtrací, 23.7.2008
Zdravím. Kluci fotky budou, jen musím říct někomu aby mi to vyfotil (nemám dig. foták) a taky je musim někam umístit. Svět výpočetní techniky není zrovna můj přítel, ale nějak si s tím poradím. Roman 
Koupací jezírko s přírodní filtrací, 11.6.2008
Můj výtvor koupacího jezírka v mírně svažitém terénu. Šel jsem na to tak, že jsem vyhloubil koupací část délka 7m největší hloubka 1,7m šířka 4m. Břehy ostupnované s terasami. Celé je to vyložené přírodním kamenem- čedič. Poměr zastínění plochy v... celý příspěvek >
Rada od opravdovýho profíka, 10.6.2008
Hmmm... co k tomu říci co ještě nebylo podrobně rozebráno výše. Nejde tu snad ani o to kam se zeminou, za kolik výkop, za kolik folii, kořenovou nebo jinou filtraci... náklady mají subjektivní charakter podle osobních možností.  Když má... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika