Příspěvky uživatele - 4.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fréza na sníh, když je velký mráz, 8.12.2010
Vlastním sněhovou frézu Yellowstar 901QE... nemám zatím problém, jenom bych se chtěl zeptat, jestli někdo nemá kontakt na náhradní díly... prodávající jí koupil někde v obchodním domě v Německu, jistě někdy bude náhradní díl třeba... děkuji... celý příspěvek >
Přesazení zimolezu tellmannova, 15.6.2010
děkuji za radu, přesadím jej na podzim, jak radíte. Můžete mi prosím napsat jak lze zimolez řízkovat? nikdy jsem to nedělala, tak nevím jak nato a rozhodně by se mi další rostliny v zahradě líbily. Je opravdu moc krásný, ale koukala jsem, že se mi do... celý příspěvek >
Přesazení zimolezu tellmannova, 14.6.2010
Dobrý den, mám na zahradě prorostlý plot (drátěný) zimolezem tellmanovým a nyní bych jej potřebovala přesadit k pergole. Nevím, jak to provést, stonek zimolezu je již dřevnatý a prolezný pletivem, nelze je vymotat... prosím o radu, zda to vůbec jde,... celý příspěvek >
Kdy opadá buk?, 30.9.2008
buk by měl opadat normálně v listopadu
Co to je za stromek?, 30.9.2008
Podle mého názoru je to mladý jinan dvoulaločný
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika