Příspěvky uživatele - 71.121

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké odrůdy jabloní pro 420m n.m, 30.9.2008
Já bych vysadil hlavně rezistenty (jabloně) -  Ametyst, Hana, Vanda, Rajka, Lipno,  Rubinola, Rozela, Topaz, Red Topaz, Angold, v této nadmořské výšce (nikoli v mrazové kotlině) by měly prospívat. Nejspíš vše na podnoži MM 106. Starší... celý příspěvek >
pomozte mi s Rubínem, 6.9.2007
No vidíte, a já vesele zkracuji a úrody se dočkávám, a jaké - hlavně letos, nádhera! Po zakrácení Rubín nevyholuje a nasazuje květy i na starším dřevě...(tedy, alespoň ten můj - před pár lety přeroubovaný starší vysokokmen ) Jerome
Hnojení na list, 22.6.2007
Tak to je zajímavé, čili všeobecně hnojit za vyšší teploty (ale ne na přímém slunci atd.). Co se týče základního hnojení - zajímaly by mne zkušenosti i s ním, jaký hnůj je dobrý a na jaký neduh, jak jej zapravovat do půdy. Třeba můj táta vždycky tak... celý příspěvek >
pomozte mi s Rubínem, 15.6.2007
Tak, tak...po tom loňsku si připadám jako paranoik, pořád to hlídám...Jerome
pomozte mi s Rubínem, 14.6.2007
Je to pravda, že Rubín plodí na konci jednoletých výhonů - krátké nechávám, ale delší houfně zakracuju, k tomu průklest - občas celé starší větve. Stříhám úplně jinak než běžné odrůdy.  Koruna pak vypadá strašně, jako obří ježek.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika